KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Dostawy ZENIQ Hub

(aktualizacja 2023-03-15)

🔔 Dostawy ZENIQ Hub w drodze. Kolejka w związku z PLANdemią jest bardzo duża. Proszę być cierpliwym.

📅 W ostatnich miesiącach firma ZENIQ Technologies sprostała ogromnym wyzwaniom i zwiększyła w międzyczasie moce produkcyjne 💪

Co musisz wiedzieć o 🚚 dostawie?

Telegram 2023-03-02

🚚 1️⃣ Dostawa ZENIQ Hub odbywa się w kilku partiach, co oznacza, że ci, którzy zamówili jako pierwsi, jako pierwsi otrzymają swoje ZENIQ Huby.

🚚 2️⃣ Jak dotąd zostały wysłane lub są w trakcie wysyłki prawie wszystkie ZENIQ Huby zamówione do listopada 2021 r.

Oczywiście dotyczy to tylko tych zamówień, których wysyłka została potwierdzona przez danego użytkownika na jego własnym koncie online w SAFIR (backoffice). Jeśli nie zostanie to potwierdzone, użytkownik zostanie pominięty w wysyłce, a wyskakujące okienko potwierdzenia wysyłki zostanie ponownie wyświetlone przy następnej dostawie. W przygotowaniu są również dostawy na inne miesiące, które będą gotowe do wysyłki w najbliższym czasie.

Dostawy do krajów lub obszarów, w których dostawa sprzętu jest nieco bardziej skomplikowana, zostały już zrealizowane w wielu przypadkach. Tutaj jednak, podobnie jak w przypadku Ameryki Południowej, dostawy będą realizowane dopiero w drugim kwartale 2023 roku po dacie zamówienia i do tego czasu proces zostanie zoptymalizowany. Oczywiście również tutaj można dostarczyć tylko te urządzenia, dla których dany użytkownik potwierdził informacje o wysyłce w wyskakującym okienko w biurze online SAFIR (backoffice).

🔁 3️⃣ Opcja wymiany. Użytkownicy mogą wymieniać niedostarczone zamówienia ZENIQ Hub na wewnętrzne (In-house) Minting Hub (sprzęt, który jest utrzymywany i serwisowany dla użytkownika). Różnica w cenie zakupu między ZENIQ Hub z dostawą pocztową a wewnętrznym Minting Hub wynosi 500 EUR.
Jeśli użytkownik wybierze tę opcję wymiany, otrzyma pół (1/2) masternoda / udział menniczy o wartości 700 EUR. Powiązany projekt może być dowolnie wybrany przez użytkownika. Np. TUPAN, SIDI, REGARDLESS, TDRONE itp.
https://kryptochemik.pl/krypto/zeniq-safir/tokeny-na-blockchain-zeniq/
🔁 4️⃣ Procedura. Opcja Wymiany została aktywowana w biurze online SAFIR (backoffice). Jeśli odpowiedni ZENIQ Hub użytkownika jest gotowy do dostawy, użytkownik otrzymuje wyskakujące okienko w swoim zapleczu SAFIR z potwierdzeniem wysyłki. Jeśli zostanie to potwierdzone, wysyłka zostanie zrealizowana.
Alternatywnie, użytkownik może skorzystać z opcji Wymiany i kilkoma kliknięciami zamienić ten ZENIQ HUB na dodatkową Akcję Mintingową, jak opisano powyżej. ZENIQ Mastenode, który został już aktywowany dla użytkownika, będzie oczywiście nadal działał dla tego użytkownika jak zwykle.

📢💡👉 Oczywiście wszystkim polecamy wysyłkę własnego ZENIQ Hub. Zwłaszcza ze względu na wiele funkcji, które ma do zaoferowania, takich jak zintegrowany portfel sprzętowy z prawdopodobnie najwyższym poziomem 🔐 bezpieczeństwa na świecie, własne bicie (walidacja) z domu i liczne funkcje, których wciąż można się tutaj spodziewać.

Rozpakuj Twój ZENIQ Hub

(👇 możesz włączyć automatyczne polskie napisy lub inny język 👇)

Szczegóły ZENIQ Hub

„Zabezpiecz własne zasoby cyfrowe we własnej cyfrowej maszynie do bicia monet”

ZENIQ Hub to wyjątkowy sprzęt z systemem bezpieczeństwa i systemem dostępu, nie występującym do tej pory na rynku!

ZENIQ Hub to Twoja karta wstępu do nadchodzącej rewolucji w zarządzaniu aktywami i finansami (krypto i fiat).

Każdy, kto kupił ZENIQ „HUB 01”, otrzyma opcję bicia monet ZENIQ. Im wcześniej kupisz ZENIQ „HUB 01”, tym wcześniej zaczniesz bić i tym samym otrzymasz więcej monet ZENIQ. Opcja bicia monet nie dotyczy ZENIQ HUB „02”.

 1. Portfel sprzętowy – Twój smartfon = Twój portfel mobilny – APLIKACJA ZENIQ.
 2. Zarządzanie zasobami cyfrowymi – Twoje osobiste urządzenie do zarządzania kryptowalutami i aktywami.
 3. Dostępny z każdego miejsca — bezpieczny, godny zaufania i szybki.
 4. Integracja z Exchange — zarządzaj swoimi zasobami w bezpiecznym ZENIQ HUB
 5. Bezpieczeństwo – w przypadku uszkodzenia lub utraty ZENIQ Hub można go przywrócić w ciągu jednej minuty bez utraty zasobów za pomocą klucza prywatnego.

Rozwiązania płatnicze ZENIQ umożliwiają prostą integrację i akceptację płatności w różnych walutach i technologii kryptograficznej dla wszystkich sklepów internetowych i usług internetowych. Offline ZENIQ połączy się z firmami POS (Point of Sales). Ponadto opracowano interfejs (API) do prostego i trwałego łączenia bankomatów. Wreszcie powstaje sposób na połączenie całego świata finansów za pomocą prostej i zrozumiałej aplikacji.

ZENIQ Pay to rodzaj systemu PayPal dla świata blockchain

Key Guard to sejf techniczny o wysokim poziomie bezpieczeństwa, który przechowuje najcenniejszą własność, klucz prywatny, i nigdy nie komunikuje się z innymi podmiotami zewnętrznymi.

ZENIQ Hub tworzy w ten sposób bezprecedensowy standard bezpieczeństwa dla aktywów kryptograficznych dzięki dodatkowo wbudowanym komponentom bezpieczeństwa:

 • zdecentralizowana sieć;
 • bez regulacji (sprzęt) – nie jest wymagana licencja BaFin, Finma lub SEC;
 • własne węzły sprzętowe chronią sieć – jak Bitcoin;
 • brak uwierzytelniania stron trzecich;
 • ZENIQ HUB generuje klucz prywatny – widoczny tylko dla właściciela;
 • kupuj i sprzedawaj bezpośrednio z ZENIQ HUB.

Fakty techniczne:

 1. Portfel sprzętowy.
 2. 7-calowy ekran dotykowy HD.
 3. 2 GHz z procesorami 6-rdzeniowymi.
 4. 250+ GB pamięci.
 5. Portal dla inwestycji cyfrowych.
 6. Bezpośredni dostęp do zdecentralizowanej Giełdy ZENIQ.
 7. Nie wymaga KYC (posiadacz i właściciel).
 8. Każdy ZENIQ HUB to masternode.
 9. Funkcja bicia: codzienne bicie monet ZENIQ (tylko wersja „01”).
 10. Możliwe dodatkowe masternody.
 11. ZENIQ-Coin może służyć jako platforma dla tokenów.

Cena bezpieczeństwa Twoich aktywów: 1998 EUR … a może są (i będą) warte więcej?

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


icon Oświadczenie
**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę