KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Premiera ZENIQ Coin na LAToken

Bardzo ważny kamień milowy! Możesz handlować kryptowalutą ZENIQ na giełdzie krypto LAToken.

https://latoken.com/exchange/ZENIQ_USDT

Czym jest LAToken?

LAToken to najnowocześniejsza giełda, która sprawia, że inwestowanie i płatności są łatwe i bezpieczne na całym świecie.

LAToken to forma platformy blockchain, za pomocą której budowane i sprzedawane są aktywa. Wszechstronność platformy LAToken udostępnia użytkownikom różnorodne możliwości, w tym dostęp do zakupu kryptowalut z realnych funduszy.

Podstawowym celem projektu jest uwolnienie wartości takich aktywów oraz oferowanie tworzenia i sprzedaży walut cyfrowych. Dzięki temu kryptowaluty zyskują na popularności.

Opis od LAToken:

„LAToken to szybko rozwijająca się giełda kryptowalut, która koncentruje się na płynności nowych tokenów. LAToken wszedł do Top-20 CoinMarketCap w marcu 2019 r. i nadal poprawia wyniki”.

„Oprócz handlu kryptowalutami uprawnieni użytkownicy LAToken mogą uczestniczyć w sprzedaży wybranych tokenów na etapach masowej przedsprzedaży i sprzedaży. Ponadto oferty tokenów bezpieczeństwa (STO) są również dostępne na giełdzie kryptograficznej LAToken.”

Ta platforma zapewnia użytkownikom zaufanie, ponieważ wszystkie monety wymienione na forum znajdujące się na LAToken, w większości zostały już przetestowane, zatwierdzone i działają. Dzięki temu użytkownicy czują się bezpieczniej, inwestując w kryptowaluty notowane na platformie.

Jest numerem jeden pod względem płynności nowych zasobów cyfrowych. Ponadto LAToken jest liderem na rynku tokenizacji wielu aktywów.

Korzystanie z LAToken

LAToken oferuje łatwą w użyciu internetową platformę handlową, ułatwiającą rozpoczęcie działalności nowym traderom. Ponadto platforma handlowa jest prosta w obsłudze, co daje jej przewagę nad niektórymi giełdami używającymi złożony interfejs.

Giełda handluje Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tether, TRX, ZENIQ, EOS, LA i dziesiątkami innych aktywów. Niestety ta platforma nie obsługuje handlu fiat. Dostępny jest jednak handel swapami depozytowymi na parach kryptowalut oraz handel lewarowanymi kontraktami wieczystymi.

Kryptowaluta ZENIQ jest już na LAToken! To niesamowite osiągnięcie, o bardzo dużym znaczeniu dla społeczności użytkowników, podwyższające zaufanie do całego projektu.

Dołącz do LAToken w tej nowej erze:

https://latoken.com/invite?r=5pndidiz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę