Sprzedaj Swoje Dane  (Sell Your Data)

⬇️⬇️⬇️ Bardzo Ważne WIADOMOŚCI ⬇️⬇️⬇️
Weryfikacja kont w  5BillionSales 
https://kryptochemik.pl/weryfikacje-kont-w-5billionsales

(aktualizacja 2022-09-03)

ZARABIAJ PIENIĄDZE  – z danych przeglądania Internetu. Dołączasz ZA DARMO. Proste do zrobienia. Praktycznie pasywny dochód. Możesz zdobywać bonusy.

(👇 możesz włączyć automatyczne polskie napisy lub inny język 👇)

Aktywacja usługi

Aby uruchomić zarabianie za przeglądanie Internetu wejdź na konto serwisu Sprzedaj swoje dane.

Będziesz mieć trzy kroki do wykonania.

1️⃣ W pierwszym kroku wypełniasz Mój profil danych czyli 4 formularze o Tobie oraz Twoich zainteresowaniach/preferencjach:

 • Część 1 – TY I RODZINA
 • Część 2 – DEMOGRAFIA
 • Część 3 – ZAINTERESOWANIA
 • Część 4 – ZACHOWANIA

2️⃣ W drugim kroku ściągasz rozszerzenie do przeglądarki, z której korzystasz i gdzie będziesz sprzedawać anonimowo dane o tym czego szukasz i co Ciebie interesuje (na tej podstawie $5B przygotowuje laserowe, czyli bardzo precyzyjne reklamy produktów, jest to bardzo ważna część projektu). Podłączasz rozszerzenie do przeglądarki, jest to opisane w tym punkcie, oraz zależy od tego na jakim systemie pracujesz i z jakiej przeglądarki korzystasz.

 • pod Windows pracuje z Chrome i Firefox
 • pod Android ściągasz Kiwi Browser
 • pod IOS (iPhone) pracuje z Safari
 • pod Mac OS procuje z Safari

3️⃣ W trzecim kroku przeglądasz kilka stron w Internecie w przeglądarce z podłączonym rozszerzeniem od 5BillionSales (sprzedajesz dane przeglądania za 1,10 USD dziennie). Następnie robisz pierwszą walidację danych, za którą otrzymujesz dodatkowy vBonus 0,50 USD. Ten codzienny, wkrótce rutynowy proces zajmuje 1-2 minuty. Znajdziesz dokładny opis na stronie:

Walidacja danych

UWAGA!

 1. możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5BS
 2. każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon), będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych
 3. nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie
 4. trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku)
 5. w przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz
Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę