Sprzedaj Swoje Dane  (Sell Your Data)

ZARABIAJ PIENIĄDZE  – z danych przeglądania Internetu. Dołączasz ZA DARMO. Proste do zrobienia. Praktycznie pasywny dochód. Możesz zdobywać bonusy.

(👇 możesz włączyć automatyczne polskie napisy lub inny język 👇)

Aktywacja usługi

Aby uruchomić zarabianie za przeglądanie Internetu wejdź na konto serwisu Sprzedaj swoje dane.

Będziesz mieć trzy kroki do wykonania.

1️⃣ W pierwszym kroku wypełniasz Mój profil danych czyli 4 formularze o Tobie oraz Twoich zainteresowaniach/preferencjach:

  • Część 1 – TY I RODZINA
  • Część 2 – DEMOGRAFIA
  • Część 3 – ZAINTERESOWANIA
  • Część 4 – ZACHOWANIA

2️⃣ W drugim kroku ściągasz rozszerzenie do przeglądarki, z której korzystasz i gdzie będziesz sprzedawać anonimowo dane o tym czego szukasz i co Ciebie interesuje (na tej podstawie $5B przygotowuje laserowe, czyli bardzo precyzyjne reklamy produktów, jest to bardzo ważna część projektu). Podłączasz rozszerzenie do przeglądarki, jest to opisane w tym punkcie, oraz zależy od tego na jakim systemie pracujesz i z jakiej przeglądarki korzystasz.

  • pod Windows pracuje z Chrome i Firefox
  • pod Android ściągasz Kiwi Browser
  • pod IOS (iPhone) pracuje z Safari
  • pod Mac OS procuje z Safari

3️⃣ W trzecim kroku przeglądasz kilka stron w Internecie w przeglądarce z podłączonym rozszerzeniem od 5BillionSales (sprzedajesz dane przeglądania za 1,10 USD dziennie). Następnie robisz pierwszą walidację danych, za którą otrzymujesz dodatkowy vBonus 0,50 USD. Ten codzienny, wkrótce rutynowy proces zajmuje 1-2 minuty. Znajdziesz dokładny opis na stronie:

Walidacja danych

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę