5BillionSales 

⬇️⬇️⬇️ Bardzo Ważne WIADOMOŚCI ⬇️⬇️⬇️
Weryfikacja kont w  5BillionSales 
https://kryptochemik.pl/weryfikacje-kont-w-5billionsales

(aktualizacja 2022-12-04)

Monetyzacja istniejących działań w Internecie

Masz płacone za informacje o tym czego szukasz w Internecie, 5BillionSales zwiększa przez to sprzedaż na swoich 25 platformach sprzedażowych i dzieli się z Tobą zyskami.

Przegląd serwisów 5BillionSales

(👇 możesz włączyć automatyczne polskie napisy lub inny język 👇)

4 ogromne możliwości dla Producenta Pieniędzy

1️⃣ Sprzedaj Swoje Dane (Sell Your Data)

ZARABIAJ PIENIĄDZE  – z danych przeglądania. Dołączasz ZA DARMO. Proste do zrobienia. Pasywny dochód. Możesz zdobywać bonusy.

Pamiętaj

Musisz walidować dane min. raz w tygodniu. Przy codziennej walidacji otrzymujesz vBonus.

https://5billionsales.com/login

2️⃣ Reklama Standardowa (Standard Advert)

ZARABIAJ PIENIĄDZE – z usługi, która zapewnia 1 milion stricte ukierunkowanych wizyt dla podłączonej strony internetowej lub fizycznej lokalizacji, w okresie 12 miesięcy.

3️⃣ Gwarantowana Sprzedaż (Guaranteed Sales)

ZARABIAJ PIENIĄDZE – generując DODATKOWY zysk netto 155 000 USD ze swojej strony internetowej, witryny internetowej, sklepu internetowego lub programu partnerskiego.

4️⃣ Poleć $ Zarabiaj (Refer $ Earn)

ZARABIAJ PIENIĄDZE – polecając innym ludziom  $5B  na zarobienie pieniędzy! Dołącz za darmo. Zarabiaj pieniądze, kiedy oni też to robią.

Aby być aktywnym Partnerem (Sponsorem) musisz mieć minimum jednego poleconego.

To jest sieć, zarabiasz tak dużo, jak duża jest Twoja sieć. W sieci jest SIŁA!

Co to jest  5BillionSales :

(skondensowany opis możliwości projektu)

🟧 Sprzedaj swoje dane (przeglądania 🌍 Internetu) – zarabiasz 1,10 USD (za sprzedaż danych) + 0,50 USD (vBonus) dziennie, 💰 płatne od 25-go sierpnia 2022 co miesiąc oraz 25-go sierpnia 2022 wypłata za poprzedzające miesiące 💰. Potrzebujesz *1-2 min. dziennie*, aby zweryfikować dane i mieć zapłacone.

🟧 📢 Poleć $ Zarabiaj – zarabiasz 100 USD za Bezpośredniego Poleconego i 5 USD z Poziomów 2-16, gdy uruchomili oni usługę Sprzedaj swoje dane i przeprowadzili pierwszą walidację danych. Do zapłaty po roku, ale może być 10x Szybciej. Płatne za każdy kolejny rok, w którym partnerzy są aktywni (przychód stricte pasywny). To oczywiście wymaga Twojego wysiłku, aby podzielić się informacjami o 5BillionSales i pomóc Twoim Partnerom.

🟧 🏆 🎯 Gwarantowana sprzedaż – możesz zarobić 155 000 USD netto w 3-4 miesiące (dane statystyczne), dzięki wykorzystaniu mechanizmów reklamowych opracowanych przez twórców 5BillionSales (im płacisz z tego 34% z Twojej prowizji netto z rzeczywiście dokonanej SPRZEDAŻY!). To dodatkowo umożliwia 10x Szybsze wypłaty z Poleć $ Zarabiaj.

UWAGA: Od sierpnia 2022  5BS  zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Reklamy Standardowej (RS) oraz Gwarantowanej Sprzedaży (GTS). Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 


https://gtagency.kryptochemik.pl/

Otrzymasz również dodatkowe prowizje od Bezpośredniego Partnera, płatne po 30 dniach‼️, gdy Twoi Partnerzy profitują z Gwarantowanej Sprzedaży:

 • 20 USD prowizji po opłaceniu przez Partnera rocznej Reklamy (269 USD na start, Oferta Ograniczona Czasowo, już się kończy, później trzeba będzie najpierw (z góry) wpłacić depozyt 34% od zysku netto czyli 52 700 USD);
 • 1000 USD prowizji po pierwszym cyklu reklamy;
 • 1000 USD prowizji po drugim cyklu reklamy;
 • 1000 USD prowizji po trzecim cyklu reklamy.

Razem 3020 USD w ciągu roku.

Od Partnerów na Poziomach 2-16, którzy rozpoczną Gwarantowaną Sprzedaż:

 • 1 USD prowizji po opłaceniu przez Partnera rocznej Reklamy (269 USD na start, Oferta Ograniczona Czasowo, już się kończy, później trzeba będzie najpierw (z góry) wpłacić depozyt 34% od zysku netto czyli 52 700 USD);
 • 50 USD prowizji po pierwszym cyklu reklamy;
 • 50 USD prowizji po drugim cyklu reklamy;
 • 50 USD prowizji po trzecim cyklu reklamy.

Razem 151 USD w ciągu roku.

Pieniądze dla Ciebie z Gwarantowanej Sprzedaży są ze sprzedaży Twoich produktów lub produktów programów MLM, afiliacyjnych, partnerskich, z którymi współpracujesz. Ty zarządzasz i masz dostęp do tych środków. 5BillionSales płacisz prowizję 34% od zysku netto z dostarczonej SPRZEDAŻY!

Nie kliknięcia, nie wyświetlenia ani inne fokusy. Liczy się tylko dokonana u Ciebie SPRZEDAŻ!

Realnie kupujących Partnerów i/lub Klientów dostarcza 5BillionSales, czyli prowadzi za Ciebie marketing.

UWAGA!

 1. możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5BS
 2. każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon), będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych
 3. nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie
 4. trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku)
 5. w przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz
Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę