KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Powiadomienie o dostawie gwarantowanej sprzedaży – #NumerTwojejGTS – Przygotowanie (Preparing)

Bezpłatne aktualizacje Reklam Standardowych
do Gwarantowanej SprzedażyAI Szach Mat 2023-11-20
https://kryptochemik.pl/bezplatne-aktualizacje-reklam-standardowych-do-gwarantowanej-sprzedazy-ai-szach-mat-2023-11-20/

Drogi TwojaNazwa5BS

Twoja Gwarantowana Sprzedaż (GTS) #NumerTwojejGTS zmieniła status 8 'Automatyzacja’ na status 9 'Przygotowanie’ (ang. 'Preparing’).

Status „Przygotowanie” oznacza, że ​​system współpracuje ze swoim harmonogramem dostaw w celu dostarczenia Twojej sprzedaży. Sposób działania to:

  1. Całkowita liczba wymaganych sprzedaży jest przydzielana do harmonogramu dostaw sieci.
  2. Harmonogram GTS rezerwuje przydziały (gniazda, ang. slots) dostaw na okres 7-10 dni. 10 dni to czas od początku do końca, patrz ** poniżej!
  3. Kiedy planista zarezerwował przydział, Twoja dostawa sprzedaży przejdzie do statusu 9B, czyli „Powiadomienie” (ang. „Notice”).
  4. Status „Powiadomienie” jest bardzo ważny. Służy 2 celom. Po pierwsze, możesz określić przybliżony dzień rozpoczęcia sprzedaży KCH: za ok. 21 dni, ORAZ po drugie, w okresie powiadomienia zaczynamy wykorzystywać wszystkie informacje dodane do konfiguracji GTS, aby rozpocząć dokładne INTELIGENTNE OKREŚLENIE docelowych „CIEPŁYCH” kupujących w zarezerwowanych w sieci przydziałach (gniazdach) i inteligentnie przygotowując ich do zakupu Twojego produktu/usługi czyli generujemy chęć kupowania od Ciebie.
  5. Wiemy już, że cele są zainteresowane, ale my na bazie zainteresowania generujemy chęć, potrzebę i pożądanie. Stosuje się mieszankę konwencjonalnych i niekonwencjonalnych metod pozyskania ciepłego kontaktu. Najbardziej niekonwencjonalne są wciągające hybrydowe reklamy FlashAds, które trwają milisekundę, ale pozostawiają ślad w podświadomości celu. FlashAds są podobne do marketingu podprogowego, ale są legalne, ponieważ widz zgodził się na otrzymywanie takiego marketingu. Hybrydowe FlashAds mogą być pojedynczym wyświetleniem lub serią wyświetleń poprzedzających dostawę i zakup.
  6. Przed dostarczaniem sprzedaży przeglądarki celów zaczną wyświetlać w pełni wciągającą serię pełnoekranowych, rozgrzewających reklam, z ostatecznym przekierowaniem celów na stronę, do której prowadzi link, w celu dokonania zakupu. KCH: 🎯 cel jest gotowy do zakupu, dlatego musisz skierować go dokładnie na stronę 🛍️🛒📦 sprzedaży. ‼️ On kupi ‼️

Twoja realizacja sprzedaży została zbudowana i przypisano więcej niż wymagane potencjalne cele sprzedaży z zasobami, aby zapewnić Twojej firmie zysk netto o wartości 155 000 USD.

Twój następny status — gdy Twoja Reklama GTS osiągnie następny status (9B), otrzymasz wiadomość „Powiadomienie”.

** Harmonogram dostaw jest agresywny. Po otrzymaniu wiadomości o statusie 9C — „Dostarczanie„, rozpoczęcie realizacji sprzedaży i zakończenie dostawy zajmie od 7 do 10 dni.

Miłego dnia!

Zespół 5B

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

icon Oświadczenie
**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę