KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

 Gwiazdka co miesiąc WYPŁATA !!!

SAFIR przeszedł na XERA
https://kryptochemik.pl/przejscie-z-safir-na-xera

Informacje odnoszące się do SAFIR i w dużej mierze do ZENIQ, mają już znaczenie historyczne.
Kontynuacji oraz nowych możliwości szukaj pod hasłami XERA, KMINTINGS i KMall.


(aktualizacja 2023-03-14)

Co miesiąc WYPŁATA !!!

Wszyscy, którzy w planie kariery SAFIR osiągnęli chociażby poziom Rubin (Ruby), mają prawo do uczestniczenia w podziale 10% zysków projektu (Performance Pool). Za każdy punktowany poziom masz odpowiednią ilość ⭐️ gwiazdek.

Wartość wypłaty zależy od zysków przedsięwzięcia oraz od ilości Partnerów zakwalifikowanych do płatności danej prowizji. Czyli zmienia się z miesiąca na miesiąc.

Co to znaczy?

Że projekt ZENIQ & Safir rozwija się, rośnie w siłę, generuje ZYSK !!! i jest wypłacalny.

A czego możemy się spodziewać kiedy już będzie:

 • aplikacja na telefon (jest od 2021-09-21);
 • giełda ZENIQ Exchange współpracująca ze wszystkimi typami blockchain (planowo, beta wersja, pierwszy kwartał 2022);
 • TOKENIZACJA !!! (oficjalnie zainaugurowana 2021-09-21, mamy już token AVINOC)
 • konto bankowe w Dubaju;
 • karata debetowa;
 • nowe produkt oparte o technologię blockchain, Blockchain-Tech:
  • staking tokenów projektów migrujących na blockchain ZENIQ;
 • nowe produkty dla zdrowia Health-Tech (dostępne od 2021-12-01):
 • nowe, innowacyjne szkolenia Education-Tech.

Ile wtedy będzie do podziału dla liderów?

Dlaczego wartość udziału (gwiazdki) się zmienia z miesiąca na miesiąc?

Wartość w EUR udziału w puli bonusów jest przeliczana co miesiąc. Na podstawie osiągniętych udziałów w puli bonusów całej społeczności i odpowiedniej osiągniętej sprzedaży produktów w projekcie.

I – coraz więcej osób robi karierę.

Osiągnięte poziomy kariery 2021-10-22

Nowe poziomy kariery

PS A ZENIQ Huby swoją drogą cały czas biją monety ZENIQ

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


icon Oświadczenie
**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

6 komentarzy do “ Gwiazdka co miesiąc WYPŁATA !!!

  1. Zostawiam ten komentarz bo się z nim … zgadzam. Tylko Ci co pracowali w SAFIR osiągając poziom kariery kwalifikujący do wypłaty ⭐ otrzymali przez 6 miesięcy wypłatę od SAFIR nawet jak nie było dalszych postępów. Jak potwierdzili, przez pracę, swój poziom kariery to następne 6 miesięcy. I tylko my wiemy jak było i jest naprawdę. Reszt … ma z tego tytułu … NIC … I TAK MA BYĆ ‼️
   Pozdrowienie … dla 🛠️ budujących i ⭐ wynagradzanych za pracę 🔥

 1. Najpierw odpowiem ogólnie od siebie (dla innych) a potem przeanalizuję tego kto wysłał komentarz (też dla innych).

  Projekt ZENIQ & SAFIR jest start-upem, który wystartował w 2021 roku mając flagowy produkt fizyczny ZENIQ Hub oraz rozwiązania serwerowe Safir Hub. Oba w wersji „01” biją monety i będą bić jeszcze przez 19 lat. W tej chwili projektów już ma więcej możliwości.

  Zadowalającej wartość monety ZENIQ można oczekiwać, wg mnie, najwcześniej za kilka lata, 3-4 lata. To zależy od tempa i jakości usług wprowadzanych na rynek a jest ich coraz więcej. Dokładnie tak samo było z niektórymi krypto np.:

  Potencjał kryptowaluty ZENIQ

  >> obecnie czekam ponad 120 dni na wypłatę Zeniq

  Ja robiłem już dwie wypłaty ZENIQ. Pierwsza w lipcu 2021 doszła po 5 dniach, drugo pod koniec października 20221 doszła po 7 dniach. I takie są timestamp na blockchain ETH (wypłata jako ZENIQ ERC-20). Czyli w sygnalizowanym okresie 120 dni zrealizowałem wypłatę, środki pojawiły się do mojej dyspozycji na zewnętrznym portfelu. Status transakcji zmienił się na ’completed’.

  wypłata ZENIQ

  To że wypłaty są potwierdzane po kilku dniach wynika z kwestii uzyskania konsensusu oraz z tego. że są zatwierdzane ręcznie czyli kontrolowane przez obsługę serwisu. I taka informacja jest w funkcji do wpłata ZENIQ (ZENIQ Transfer), że może to zająć tydzień. Kiedy wystartuje nasza giełda ZENIQ Exchange spawy będą wyglądać inaczej a na pewno dla tych, którzy będą korzystać z ZENIQ Hub oraz aplikacji ZENIQ, która już jest i na razie działa jako zewnętrzny portfel:

  https://kryptochemik.pl/aplikacja-zeniq-beta/

  Podpowiedzi z życia czyli z doświadczeń osób, z którymi korespondowałem (stąd się bierze m.in. wiedza, z praktyki). Jeśli wysyłasz ZENIQ jako ERC-20 na zewnętrzny portfel np. MetaMask, to żeby zobaczyć środki na tym portfelu musisz samemu dodać token niestandardowy (custom token):

  Dodaj token niestandardowy

  Dodaj adres kontraktu

  Podajesz token contract address:

  0x5b52bfB8062Ce664D74bbCd4Cd6DC7Df53Fd7233

  Procedurę można wykonać w dowolnym memencie. Środki i tak są na blockchain. Portfel dostarcza Tobie interfejs do zarządzania nimi.

  Opisane jest tu:

  https://kryptochemik.pl/wyplata-zeniq-z-safir/

  Jeśli wysłałeś ZENIQ jako ZENIQ (na blockchain ZENIQ) np. na portfel na aplikacji ZENIQ to na razie nic z nim nie zrobisz. Czekasz na giełdę ZENIQ Exchange.

  Co do autora Macias

  Nie wykluczam, że jest to np. nazwisko, natomiast chodzi o manierę: nie przedstawiam się, jestem anonimowy bo …

  Adres e-mail używany w domenie wirtualnej polski (tak napisałem to z małych liter). wp nie blokuje korespondencji z domeny safir.com a wcześniej safir.international ale dużo programów partnerskich TAK! i nie wiadomo co będzie w przyszłości.

  Macias określił mnie, bo wpis jest na moim blogu, jako naganiacza. Przy czym sam napisał, że polecał do pewnego momentu (pół roku temu) i (nie)był wtedy naganiaczem. Taka drobna niekonsekwencja jakich wiele, kiedy czytasz między wierszami.

  Nie da się zarobić na ZENIQ. Jak ktoś chce zarabiać od razu na starcie start-upa (pierwszy rok), to … gratuluję.

  Macias polecał pół roku temu, czyli rejestracja musiała być zdecydowanie wcześniej, i zakup Huba też. Czyli wtedy biło dużo więcej monet (to jest logiczne, nagroda dla tych którzy weszli wcześniej przy większym ryzyku). Z jedną uwagą, jak Hub był za 100 EUR to nie koniecznie nawet wybił monety o porównywalnej wartości 100 EUR, przy aktualnej cenie (która się cały czas waha i będzie się wahać). Kto miał co najmniej pełne Huby to to już się zwróciło (przy tej cenie jaka jest) a dalej bije monety.

  Jeśli ktoś wypłaca w celu sprzedanie monet ZENIQ, to widocznie nie rozumie gdzie jest i jaki jest potencjał długoterminowy projektu. Natomiast tak jak pokazałem powyżej może wypłacić może zamienić na inną krypto i na fiat.

  Wpis jest w miarę grzeczny więc tak też odpowiadam, natomiast ma bardzo mocny charakter trolowy i kto wie czy taki nie jest … Możliwe, że zamówiony ale czytaj PS.

  PS Wpis pojawił się pod tym artykułem „Gwiazdka dziś wypłata” na dzień po wypłacie gwiazdek za grudzień 2021. Jeśli rzeczywiście Macias osiągnął poziom liderski, mimo nie działania jak sam pisze przez ostatnie pół roku, to pewnie poczuł się zdruzgotany wysokością gwiazdek za świąteczno noworoczny okres w Safir. Ale dlaczego? Po pół roku nie działania co się dzieje z jego gwiazdkami (poziomem kariery) … czytaj miedzy wierszami …
  PS2 u mnie w tym roku już kilka sprzedaży w zespole w tym pełny Hub. Wracamy do życia i do DZIAŁANIA po okresie świątecznym. TAK! tu są pieniądze za pracę, za zaangażowanie. Prowizja od sprzedaży z tym, że nie tylko bezpośredniej. Plus wiele bonusów dla liderów. Tak, to DZIAŁA !!! W Safir jest jeden z lepszych programów marketingowych jaki poznałem:

  https://kryptochemik.pl/plan-kariery-safir/

  Zapraszam do naszego zespołu:

  https://safir.kryptochemik.pl/

  Pozdrawiam 🙂

 2. Zarabiać można jedynie na naganianiu nowych klientów do Safir, niestety na Zeniq zarabiać nie można, więc kto nie poleca ten nie zarabia…
  Sam polecałem projekt pół roku temu, obecnie czekam ponad 120 dni na wypłatę Zeniq… moi poleceni też nie mogą wypłacić, dlatego nie polecam nikomu.

  1. Witam ponownie, komentarz dodałem na stronie ponieważ na kanale telegram jest zablokowana możliwość pisania.
   Już wyjaśniam – nie jestem trolem, to mój profil na facebooku:
   https://www.facebook.com/gwizdalamaciej88
   Każdego zainteresowanego zapraszam do kontaktu.
   A oto moja przygoda z Zeniq i Safir:
   W maju zakupiłem pełnego huba wraz z urządzeniem, po wejściu Zeniq na Uniswap dokupiłem w czerwcu kolejne 4 huby, wydobycie było i nadal jest na bardzo dobrym poziomie. Nie polecam niczego jeśli sam nie przekonam się czy to działa. W lipcu zleciłem pierwszą wypłatę Zeniq jako token ERC-20 na metamask, po 3 dniach były u mnie. Wtedy zacząłem polecać Safir swoim znajomym. We wrześniu gdy wydobyłem taką ilość Zeniq że inwestycja mi się zwróciła – zleciłem kolejną wypłatę na metamask dokładnie 10 września. Po 2 tygodniach zacząłem się niepokoić wieć spytałem lidera dlaczego to tyle trwa – otrzymałem odpowiedź że to normalne bo wrapują coiny na tokeny, po kolejnych 2 tygodniach zapaliło mi się pomarańczowe światło dlatego wstrzymałem się z polecaniem projektu – napisałem do supportu, stwierdzili że może coś źle zrobiłem. Po kolejnych kilku tygodniach kontaktu przyznali że problem jest po ich stronie, postarają się go najszybciej rozwiązać. W mojej sprawie lider pisał nawet do dyrekcji Zeniq, inni liderzy też pisali do biura w mojej sprawie… nic – cisza.
   Dzisiaj mija 125 dzień jak status wypłaty jest „initiated”, nikt nic nie wie… ja natomiast jestem bezradny.
   Jeden z moich poleconych czekał 15 dni na swoją pierwszą wypłatę, potem dokupił kolejne huby, obecnie czeka od 2 miesiący, a jego żona pyta go co z tą inwestycją?
   Ja również chciał bym w końcu dowiedzieć się co z tą inwestycją…

   1. Hej Maćku,
    Dzięki za odpowiedz 👍 Teraz wiemy, więcej o zaistniałej sytuacji. W takim układzie rzeczywiście działania są po stronie suportu.
    Jesteśmy w kontakcie.
    Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę