Aplikacja ZENIQ beta

Twoje finanse – Twoja kontrola

2021-09-21 (beta dostęp)

Aplikacja ZENIQ to portfel do zarządzania aktywami kryptowalutowymi. Możesz wysyłać, odbierać oraz przechowywać Twoje aktywa kryptograficzne.

Aplikacja ZENIQ obsługuje monety ZENIQ (ZENIQ), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) i wiele tokenów ERC-20.

Wersja beta wciąż rozwijana. Może być niestabilna. Ściągnij i zacznij używać aby nabrać wprawy w obsłudze na przyszłość, kiedy będziesz zarządzać większymi aktywami.

Docelowo za pomocą jednej aplikacji mobilnej możesz przejąć kontrolę nad wszystkimi swoimi finansami fiat i aktywami kryptograficznymi. Aplikacja ZENIQ pozwala na wykonywanie bezpośrednich (peer to peer, czyli bez udziału „zaufanej” trzeciej strony) transakcji fiat i krypto w czasie rzeczywistym przy użyciu przełomowej technologii blockchain ZENIQ:

  • transakcje fiat bez pozwoleń (peer to peer);
  • płatność w terminalach POS za pomocą krypto i fiat;
  • transakcje kryptowalutowe i fiat w czasie rzeczywistym;
  • Twój smartfon = Twój portfel;
  • Twój smartfon bezpośrednio podłączony do ZENIQ HUB;
  • bezpiecznie i prywatnie.
Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SafirKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & Safir oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.
Poniższa strona (ze specjalnym linkiem dla Ciebie) może być używana z Twoim linkiem polecającym (i ew. Twoimi danymi kontaktowymi) za darmo, kiedy jesteś moim bezpośrednim poleconym (prace w trakcie).
https://zeniq.kryptochemik.pl
Zapytaj Admina o ofertę handlową dla pozostałych.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę