KryptoChemik.pl

Technologia blockchain dla 97% ludności

3% światowej populacji ma dostęp i wiedzę, jak korzystać z technologii blockchain. Misją ZENIQ Technologies jest udostępnienie tej szansy 97% populacji świata w tak prosty sposób, jak rezerwacja hotelu.

ZENIQ Technologies – wdrożona wizja

Mgr Erwin Dokter, MBA, dyrektor generalny i członek zarządu ZENIQ Technologies

(możesz włączyć napisy i automatyczne tłumaczenie we właściwościach)

Jak taki potencjał może wpłynąć na twoje życie, jeśli jesteś jego częścią? Nasza podróż zakończyła się w zaledwie 1%. Chcesz być jej częścią?

Komputer i Internet zmieniły sposób naszej komunikacji. Wystarczy klik. Technologia blockchain dotyka każdej dziedziny życia.

Wizja początkowa: stworzyć zdecentralizowaną giełdę w sposób w jaki do tej pory nikt tego nie zrobił.

Pojęcia blockchain i tokenizacja pojawiają się wszędzie i staje się jasne, że zrewolucjonizują globalną gospodarkę. Jednak jeszcze nie dla wszystkich drzwi są otwarte.

ZENIQ tworzy łatwy dostęp do technologii blockchain dla każdego

Celem jest pozostałe 97% populacji, która z tego jeszcze nie korzysta. To nie jest tylko dla młodych. Otwieramy drzwi do tego świata dla każdego. ZENIQ jest pierwszą firmą FinTech, która daje narzędzia dostępowe dla każdego bez względu na wiek i czyni to tak prostym, jak rezerwacja hotelu .

Świat potrzebuje poprawy, ZENIQ daje możliwości ku temu wprowadzając użytkownika w imponujący ekosystem:

 • solidny standard bezpieczeństwa;
 • unikalny system do cyfrowych transakcji;
 • system tokenizacji:
  • szybki;
  • przejrzysty;
  • nisko kosztowy.

Staje się możliwa tokenizacja:

 • nieruchomości;
 • źródeł energii odnawialnej (słońce, wiatr);
 • dzieł sztuki;
 • wynagrodzenia z umów o dzieło;
 • biznesów;
 • i wiele więcej.

Tokenizacja to cyfrowe aktywa. Jesteśmy w stanie tokenizować realne projekty. Tokenizacja to zamiana na cyfrowe akcje realnych biznesów.

Do 2027 roku rynek tokenizacji będzie wart 24 biliony USD. Najprawdopodobniej jest to zaniżona ocena, gdyż jeszcze nie wiemy jakie nowe sfery życia i biznesu będą tokenizowane, gdyż one dopiero się pojawią w ciągu najbliższych lat.

Giełda Papierów Wartościowych była i jest dla specjalistów, dla DUŻYCH graczy. Natomiast tokenizacja będzie dostępna dla wszystkich. To jest DUŻA zmiana na rynku.

ZENIQ nawiązał współpracę z OCS International Commodities & Investments FZE (Bank inwestycyjny z Funduszem Inwestycyjnym w Krypto i wiele więcej), gdyż oni rozumieją technologię blockchain i wielkie z niej korzyści. OSC podjęło decyzję o współpracy szybko, mówi Christian Thurner (członek Zarządu oraz SEO OCS), gdyż ZENIQ daje łatwy dostęp do technologii blockchain oraz FinTech dla ich klientów. ZENIQ Technologies z urządzeniem ZENIQ Hub jest wielkim aktywem dla OCS.

ZENIQ Hub

ZENIQ chce być kluczem otwierającym drzwi do świata blockchain. Te drzwi to ZENIQ portal dostępny przez ZENIQ Hub. Zapewnia on:

 • bezpieczeństwo (3FA potrójne zabezpieczenie w tym sprzętowe) czyli zabezpieczenia na najwyższym poziomie dla wszystkich Twoich aktywów cyfrowych;
 • zdecentralizowana giełda, na której można wymieniać kryptowaluty z innych blockchainów;
 • Ty generujesz samemu, posiadasz i jesteś jedynym właścicielem Twojego Klucza Prywatnego.

Wszystko to tworzy unikalną wartość na rynku.

Tak jak w przeszłości, jesteśmy pośród historycznych zmian, które teraz dają niewyobrażalne możliwości dla świata. ZENIQ wręcza Ci klucz do tego wszechświata.

Praca i odpowiedzialność

Te 97% to nie tylko wizja firmy ZENIQ Technologies. To także nasza praca i odpowiedzialność. Możesz podzielić się tymi możliwościami bazując na platformach ZENIQ & Safir. Masz narzędzia … DZIAŁAJ !!!

Za tę pracę masz prawo otrzymać wynagrodzenie, gdy jesteś częścią Safir.

Uni-level do 15 poziomów

Poziomy kariery (premie)

Pula premii za wyniki

począwszy od poziomu Rubin (Ruby)

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SafirKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & Safir oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.
Poniższa strona (ze specjalnym linkiem dla Ciebie) może być używana z Twoim linkiem polecającym (i ew. Twoimi danymi kontaktowymi) za darmo, kiedy jesteś moim bezpośrednim poleconym (prace w trakcie).
https://zeniq.kryptochemik.pl
Zapytaj Admina o ofertę handlową dla pozostałych.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Technologia blockchain dla 97% ludności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry