KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Rodzaje tokenów w XERA

(aktualizacja 2024-03-25)

Wyjaśnienie symboliki

EurK-W (wypłata, Withdrawal) 70% premii, można to wypłacić w USDT (w sieci TRC20), nic nie trzeba przeliczać, ten token jest automatycznie konwertowany na USDT po wypłacie 😀

EurK-C (prowizje, Commissions) 30% premii, może być użyte do odkupu lub transferu wewnętrznego. UWAGA: w prezentacji XERA v0_5 było przez pomyłkę EurK-P.

EurK to taki dawny WEWEX, czyli wewnętrzny stabilny token odpowiadający 1/1 Euro. Dzięki temu możesz kupować licencje i mintery/telefony oraz płacić roczną opłatę, ale nie możesz nigdzie wysyłać.

EurK S (Safir) – I LOVE SAFIR Token przeniesiony z SAFIR do aktywów w KMALL (My Wallet >> Wallet >> My Assets >> EurK S). Można za niego kupić licencje w KMALL. Można wypłacać wewnętrznie na inne konta w KMALL.

EurK V () – Euro przeniesione z SAFIR do aktywów w KMALL (My Wallet >> Wallet >> My Assets >> EurK V). Można za niego kupić licencje w KMALL. Można wypłacać wewnętrznie na inne konta w KMALL.

W przypadku EurK VS możliwe są wyłącznie zakupy licencji.

cLFi D (depozyt, Deposit)
Przesłane cLFi (w sieci MATIC) pojawiają się w Twoim portfelu jako cLFi-D.  Możesz je również wysłać wewnętrznie i oczywiście załadować licencję, aby mogła ona działać, a gdy tylko zostanie załadowana, otrzymasz nagrody.

Tokeny cLFi możesz uzyskać na przykład za pośrednictwem giełdy Koinbay wymieniając np. USDT.

Tak zasilisz licencję

My CloudK ➡️ Dodaj token Minting Utility ➡️ Wybierz licencję ➡️ Wpisz kwotę ➡️ Wybierz termin (max = max zysk) ➡️ Potwierdź.

cLFi W (wypłata, Withdrawal)
Otrzymujesz to od CloudK jako nagrodę (60%).Możesz wypłacić to zewnętrznie za pomocą adresu depozytowego cLFi i wpłacić bezpośrednio ponownie jako cLFi-D i użyć go do zasilenia licencji lub wypłacić na giełdzie i sprzedać tam w USDT.

🟣 cLFi R (ponowny zakup, Rebuy)
Dostajesz to od CloudK jako nagrodę (40%).
Za pomocą tego tokena możesz kupować tylko licencje.  Nie można ich także wysyłać na inne konta.

🔴 scLFi to cLFi, które załadowałeś w licencje. S oznacza stakowanie (Staking).

Więcej szczegółów:

https://wiki.kmall.io/wallet-on-kmall


żarówka Czy wiesz, że … ?
*  Po rejestracji w naszym zespole XERAKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie XERA i możliwościach KMINTINGS, KMall oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online XERA.


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o logo XERA to:

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę