KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Portfel Sprzętowy ZENIQ

Portfele sprzętowe przechowują bezpiecznie klucze prywatne użytkowników, będąc w trybie offline. Klucze są przechowywane w mikrokontrolerze urządzenia (mikrokomputerze jednoukładowym) i nie mogą być eksportowane w formacie tekstowym. Takie portfele mają wyraźną zaletę, gdyż są bardziej odporne na potencjalne wirusy lub włamania, na które portfele w postaci oprogramowania oraz portfele giełdowe są znacznie wrażliwsze.

Zaletą Huba ZENIQ jest to, że masz własne klucze prywatne na urządzeniu, więc działa jak portfel sprzętowy. Nikt z ZENIQ Technologies nie ma dostępu do kluczy prywatnych w dowolnym momencie (tryb offline).

Nie ma potrzeby kupowania innego urządzenia do przechowywania monet, ponieważ ZENIQ Hub ma wszystko w jednym urządzeniu.

Twój Portfel Sprzętowy ZENIQ bije również monety ZENIQ dla Ciebie (wiele lat).

Dlaczego urządzenie fizyczne, takie jak ZENIQ HUB?

ZENIQ HUB to prosty, nieskomplikowany dostęp do świata kryptowalut – dla KAŻDEGO.

ZENIQ HUB znajduje się w centrum kompleksowego ekosystemu. Szybko rosnąca liczba ludzi na całym świecie interesuje się możliwościami w świecie kryptowalut. W tej chwili okazuje się jednak, że jest to zbyt skomplikowane, aby wielu mogło w tym uczestniczyć. HUB łączy w sobie wiele funkcjonalności, które ułatwiają użytkownikowi bezpieczne poruszanie się w świecie kryptowalut.

  • Unikalne urządzenie typu „wszystko w jednym” zapewniające maksymalną ochronę zasobów cyfrowych. Key Guard to sejf techniczny o wysokim poziomie bezpieczeństwa, który przechowuje najcenniejszą własność, klucz prywatny, i nigdy nie komunikuje się z innymi podmiotami zewnętrznymi. ZENIQ Hub tworzy w ten sposób bezprecedensowy standard bezpieczeństwa dla aktywów kryptograficznych dzięki dodatkowo wbudowanemu komponentowi bezpieczeństwa (built-in security).
  • Ochrona prawna przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich (właściciel czy posiadacz?).
  • Portal inwestycji cyfrowych.
  • Bezpośredni dostęp do zdecentralizowanej giełdy ZENIQ Exchange (z minimalnymi opłatami).
  • Połączenie świata kryptowalut i istniejącego świata finansowego. Opiera się na opcjonalnej integracji walut fiat (konwencjonalnych) poprzez wirtualny IBAN) / transakcji SEPA i wiele więcej.
  • Użytkownik jest częścią zdecentralizowanej sieci, która chroni przed awariami systemu / ograniczeniami dostępu z powodu blokad bankowych / włamań i oszustw, poprzez wdrożenie zdecentralizowanej infrastruktury kierowanej przez użytkownika.
  • KYC (poznaj swojego klienta) bezpłatnie (bez opcjonalnej integracji wirtualnego IBAN).
  • Masternode z wieloletnią funkcją bicia monety ZENIQ plus możliwe dodatkowe masternody.
  • Stabilna, skalowalna platforma dla przyszłych funkcji i zastosowań.
  • Elastyczna, modułowa konstrukcja umożliwiająca szybkie dostosowywanie się do przyszłych potrzeb w zakresie krypto/tokenizacji.
Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


icon Oświadczenie
**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę