KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Krótkie podsumowanie PERŁY ⚪ PUSTYNI (The DESERT ⚪ PEARL)

ZACHĘTA
Token DESERT ⚪ PEARL Przedsprzedaż. Współczynnik bicia 108% do dnia 2023-09-22.
poster   poster   poster
https://desertpearl.kryptochemik.pl
Podczas PRZEDSPRZEDAŻY współczynnik bicia zmniejsza się o 1% co tydzień.

Możliwość zaangażowania się już na początku, pomagając w przekształceniu gołego piasku w niesamowity kurort. Zwykle nie jest to dostępne, z wyjątkiem dużych instytucji.

Projekt PERŁA ⚪ PUSTYNI (The DESERT ⚪ PEARL) został zaprojektowany przez wiodącą na świecie firmę architektoniczną i projektową Zhuzh Designs, która ma na swoim koncie niesamowite projekty – od całych miast, przez luksusowe apartamenty, aż po znakomicie wykończone superjachty.

https://www.zhuzhdesigns.com/

Stań się częścią arcydzieła PERŁA ⚪ PUSTYNI. Zarejestruj się za darmo w SAFIR teraz:  **
https://desertpearl.kryptochemik.pl/  *

Token (zwany DESERT ⚪ PEARL token) może zostać wybity wyłącznie w procesie wybijania przez społeczność. Aby wziąć udział w projekcie, firma SAFIR udostępnia specjalistyczny sprzęt/oprogramowanie. W ciągu 6 miesięcy powstanie rynek wtórny dla tokenów, więc będzie można nimi handlować po cenie rynkowej. ‼️ UWAGA ‼️ Kupione na rynku tokeny DESERT ⚪ PEARL mogą być jedynie wcześniej wybitymi tokenami. Inne nie istnieją.

👇 REGUŁA RYNKOWA, która … ZMIENIA REGUŁY GRY 👇
Od 2024 roku, kiedy firma zacznie sprzedawać apartamenty poza planem, token będzie wykorzystywany jako część płatności. Obecna propozycja to 50% tokenami i 50% gotówką na zakup apartamentu. Jest to bardzo jasny przypadek użycia tokenów.

Token PERŁA ⚪ PUSTYNI
– wskaźnik ekonomiczny Nr 1

Projekt DESERT ⚪ PEARL, a tym samym także TOKEN DESERT ⚪ PEARL, mają ogromny potencjał ze względu na wskaźniki ekonomiczne. W grę wchodzą uzupełniające się, unikalne mechanizmy w świecie blockchain:

 50% ceny zakupu np. apartamentu należy wpłacić TOKENEM DESERT ⚪ PEARL 

co czyni ten projekt prawdopodobnie najbardziej ekscytującym projektem nieruchomościowym ostatnich dziesięcioleci dla wszystkich zainteresowanych stron – i to na całym świecie!
⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬ ⏬
❓❓ POMYŚL! Od kogo będą kupowane te tokeny przez Agencje nieruchomości w Dubaju ❓❓

 https://desertpearl.kryptochemik.pl 

Typowe historyczne zyski w Dubaju wahają się od 3x do 7x w okresie 5 lat. Firma oczekuje, że token będzie działał zgodnie z bazowym składnikiem majątku w docelowym okresie rozwoju kończącym się w 2029 r.

Firma prowadzi rozmowy na temat najlepszego terenu i współpracuje z czołowymi graczami, takimi jak Mirage Leisure and Development, nad zastosowaniami biznesowymi.

Dr Majid Al Marri przewodniczy firmie DDX Global, która specjalizuje się w zakresie tokenizacji aktywów. Kieruje on zespołem wykonawczym z międzynarodowym doświadczeniem Fintech & Business, aby kontynuować innowacje w technologii nieruchomości i blockchain w Dubaju.

Stań się częścią PERŁY ⚪ PUSTYNI. Zarejestruj się za darmo w SAFIR teraz:  **
https://desertpearl.kryptochemik.pl  *

SAFIR ikona zoom zoom (webinar)

zoom poster

Korzystaj z regularnych webinarów internetowych. Przegląd w biurze online w zakładce Wydarzenia i seminaria internetowe (Events & Webinars), aby być NA BIEŻĄCO w najlepszy możliwy sposób!
https://safir.com/backoffice/calendar

  • flag angielski
  • flag niemiecki
  • flag hiszpański
  • flag norweski
  • flag rosyjski
  • flag hinduski
  • flag francuski
  • flag polski

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę