KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Krótkie podsumowanie PERŁY ⚪ PUSTYNI (The DESERT ⚪ PEARL)

SAFIR przeszedł na XERA
https://kryptochemik.pl/przejscie-z-safir-na-xera

Informacje odnoszące się do SAFIR i w dużej mierze do ZENIQ, mają już znaczenie historyczne.
Kontynuacji oraz nowych możliwości szukaj pod hasłami XERA, KMINTINGS i KMall.


Możliwość zaangażowania się już na początku, pomagając w przekształceniu gołego piasku w niesamowity kurort. Zwykle nie jest to dostępne, z wyjątkiem dużych instytucji.

Projekt PERŁA ⚪ PUSTYNI (The DESERT ⚪ PEARL) został zaprojektowany przez wiodącą na świecie firmę architektoniczną i projektową Zhuzh Designs, która ma na swoim koncie niesamowite projekty – od całych miast, przez luksusowe apartamenty, aż po znakomicie wykończone superjachty.

https://www.zhuzhdesigns.com/

Stań się częścią arcydzieła PERŁA ⚪ PUSTYNI. Zarejestruj się za darmo w SAFIR teraz:  **
https://desertpearl.kryptochemik.pl/  *

Token (zwany DESERT ⚪ PEARL token) może zostać wybity wyłącznie w procesie wybijania przez społeczność. Aby wziąć udział w projekcie, firma SAFIR udostępnia specjalistyczny sprzęt/oprogramowanie. W ciągu 6 miesięcy powstanie rynek wtórny dla tokenów, więc będzie można nimi handlować po cenie rynkowej. ‼️ UWAGA ‼️ Kupione na rynku tokeny DESERT ⚪ PEARL mogą być jedynie wcześniej wybitymi tokenami. Inne nie istnieją.

👇 REGUŁA RYNKOWA, która … ZMIENIA REGUŁY GRY 👇
Od 2024 roku, kiedy firma zacznie sprzedawać apartamenty poza planem, token będzie wykorzystywany jako część płatności. Obecna propozycja to 50% tokenami i 50% gotówką na zakup apartamentu. Jest to bardzo jasny przypadek użycia tokenów.

Typowe historyczne zyski w Dubaju wahają się od 3x do 7x w okresie 5 lat. Firma oczekuje, że token będzie działał zgodnie z bazowym składnikiem majątku w docelowym okresie rozwoju kończącym się w 2029 r.

Firma prowadzi rozmowy na temat najlepszego terenu i współpracuje z czołowymi graczami, takimi jak Mirage Leisure and Development, nad zastosowaniami biznesowymi.

Dr Majid Al Marri przewodniczy firmie DDX Global, która specjalizuje się w zakresie tokenizacji aktywów. Kieruje on zespołem wykonawczym z międzynarodowym doświadczeniem Fintech & Business, aby kontynuować innowacje w technologii nieruchomości i blockchain w Dubaju.

Stań się częścią PERŁY ⚪ PUSTYNI. Zarejestruj się za darmo w SAFIR teraz:  **
https://desertpearl.kryptochemik.pl  *
Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę