KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Cyfrowy kompleks finansowy

Pytania, które nie dają mi spokoju:

  • Czy blockchain i kryptowaluty są przygotowaną częścią byłego 2020-2022 (i zaplanowanego przyszłego jesień 2023) kryzysu (PLANdemii) C-19?
  • Czy też blockchain i kryptowaluty są sposobem na zachowanie (definiowanie) i przekazywanie wartości a tym samym sposobem na wsparcie naszej WOLNOŚCI?

Opowieść o Satoshi Nakamoto, który stworzył Bitcoin i pierwszy blockchain, dawno włożyłem na półkę z bajkami. Pewne spotkanie kilka lat temu w Wiedniu, dało mi mocno do myślenia, kto stał za tym przedsięwzięciem! i skąd się na to wzięły pieniądze?

Natomiast wydarzenia 2020-2022 skorygowały nawet te poszlaki i sięgnęły znacznie głębiej.

Generalnie kluczowa tu jest decentralizacja:

decentralizacja – oznacza, że nie ma centralnego organu sprawującego kontrolę nad systemem. Zamiast tego kontrola nad systemem jest rozdzielona pomiędzy uczestników. Systemy zdecentralizowane mają na celu uniknięcie nadużyć władzy przez władze centralne, ale wiążą się one z dodatkowymi kosztami dla uczestników, w tym koniecznością samodzielnego przejęcia przez uczestników niektórych obowiązków (odpowiedzialności).

Właśnie, odpowiedzialność. Czy większość ludzi jest gotowa na wzięcie w swoje ręce odpowiedzialności? Czy też woli posłusznie wykonywać polecenia ze „szklanej domowej mównicy”, zakładając, że tzw. władza wie lepiej? A nawet jeśli nie wie to … jakoś to będzie. I … jakoś to jest.

Czy „szklana domowa mównica” to jedyne źródło wiedzy? Z moich i nie tylko moich obserwacji wynika, że dla większości ludzi … tak. Mimo istnienia alternatywnych źródeł wiedzy, gdzie są m.in. wyniki badań podające odmienne informacje niż te z „centrali” (maski-kagańce, szczypawki, „leki”, …).

Władza od wieków jest związana z rejonem geograficznym. Czyli obejmuje pewien obszar, gdzie jest sprawowana. Poza tym obszarem jej jurysdykcja nie rozciąga się. Widać też było, że w każdym rejonie geograficzny były inne zasady sprawowania władzy. No właśnie .. były. Od 2020, te granice się zatarły i okazało się, że w większości rejonów geograficznych wprowadzono … podobne zasady (bez)prawia.

Gdzie jest ośrodek obecnej władzy? Władzy nad ludźmi a nie dla ludzi (zresztą, kiedy było inaczej?). Teoretycznie to my jesteśmy suwerenami, a w praktyce?

Poniższa analiza jest bardzo wymowna i niesie za sobą bardzo mocne konsekwencje, które już przekładają się na nasze życie i naszą przyszłość. To nie zrodziło się wczoraj … to już dziesiątki a nawet setki lat (moje prywatne zdanie).

Wybitny Ekspert finansowy wyjaśnia, kto i dlaczego wywołał obecny kryzys. Ernst Wolff jest autorem wielu książek, dziennikarzem oraz wybitnym ekspertem do spraw finansów. Tłumaczenie Henryk Karnaus, czyta Henryk Karnaus.

Poniższe 👇 👇 👇 zostawiam, żeby było wiadomo gdzie zostało usunięte. Do przemyślenia dlaczego …

Poznaj Mojego/Twojego wroga. Poniższe książki po angielsku oraz w oryginale po niemiecku, do ściągnięcia online z serwisu Z-Library):

The Fourth Industrial Revolution

https://b-ok.africa/book/2765495/7a9d6a

COVID-19: The Great Reset

https://b-ok.africa/book/7220811/594470

SZWAJCARSKA DEMOKRACJA SZANSĄ DLA POLSKI?

Czy jest model społeczeństwa, gdzie ludzie mają rzeczywisty wpływ na życie oraz politykę? Model szwajcarski, jest najprawdopodobniej najbliższy.

Książka Mirosława Matyi do pobrania za darmo:

https://jerzyzieba.com/s/SzwajcarskaDemokracja-20180405-E-Book-l3ky.pdf

Jak wszędzie jest wiele niuansów. Szwajcaria też przyjęła model „maskowanego” niewolnictwa (dla ogółu) w czasie tzw. PLANdemii.

Co do 🇵🇱 Polski, to żadne następstwa Okrągłego Stołu (1989) nie są możliwe do zmiany drogą tzw. „demokracji”. Zabezpieczono poprzednich oraz ustawiono i zabezpieczono następców … współpracujących razem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę