Agencje reklamowe GTAgents (GTA)

(aktualizacja 2022-10-08)

Nowa data premiery GTAgency – 2 stycznia 2023

Notatka

5BS wstrzymało uruchomienie GTAgency na krótki czas, podczas gdy sieć jest zabezpieczana na przyszłość. Wszystkie zasoby są skoncentrowane na Dostarczaniu Sprzedaży, a następnie GTAagency zostanie wdrożona do Twojego biura online (backoffice) https://5billionsales.com/gtagency, a sprzedaż reklam zostanie wznowiona. Będziesz mógł sprzedawać reklamy i zarządzać nimi ze swojego biura online, włączając tworzenie, publikowanie i edytowanie bez opuszczania biura. 5BS zawsze pozostaje odpowiedzialny za obsługę i Dostarczanie Sprzedaży.

Serwis 4 Uruchomienie 10 sierpnia 2022 r.

  • 10 sierpnia 5BS uruchomi nową Usługę 4 – Agencje reklamowe GTAgents (GTA)! https://5billionsales.com/gtagency
  • 10 sierpnia 5BS przestanie sprzedawać reklamy bezpośrednio.
  • 10 sierpnia każda osoba (wczesny użytkownik, early adopter), która kupiła 1 reklamę lub więcej od 5BS, otrzyma usługę 4 (GTA) za darmo.

Bezpłatni agenci GTA mogą natychmiast rozpocząć sprzedaż Gwarantowanej Sprzedaży (Guaranteed Sales) i Standardowych Reklam (Standard Advert) członkom 5BS od 10 sierpnia.

Sprawdź stronę zamówienia, aby uzyskać szczegółowe informacje: https://5billionsales.com/ads-dash#order-ad

GTA będzie działać tak:

1- Twoje istniejące biuro online reklam zostanie przekształcone w portal sprzedaży i zarządzania reklamami.

2 – Po 10 sierpnia będzie można kupić NOWY wzór Gwarantowanej Sprzedaży (34% zapłacone przed dostarczaniem) i Standardowej Reklamy od 5BS i odsprzedać je za 269 USD. Można je sprzedać każdemu.

3- Każdą reklamę Gwarantowanej Sprzedaży kupioną do 31 lipca, która pozostaje niewykorzystana, można podzielić na 3 „Startowe Dostarczenia” (Starter Deliveries) dla nowych reklamodawców. Nie można ich sprzedać nikomu, kto jest już reklamodawcą. Tylko nowi reklamodawcy mogą kupić od Ciebie 'Startowe Dostarczenie’. Możesz pobrać do 269 USD za każde 'Startowe Dostarczenie’ czyli maksymalnie 3 x 269 USD. Tylko 1 'Startowe Dostarczenie’ na nowego reklamodawcę (tylko 1 raz nie 3 razy jak w Ofercie Limitowanej). Korzystając ze 'Startowego Dostarczenia’ nowy reklamodawca może wygenerować 1 x 155 000 USD a następnie zapłać 34% po dostarczeniu sprzedaży i może sobie pozwolić na zakup Gwarantowanej Sprzedaży wg NOWEGO wzoru płacąc 34% przed dostarczeniem i mając zapewnione 3 x 155 000 USD.

4 – W przypadku wszystkich reklam, które sprzedajesz w ramach GTA (’Startowe Dostarczenie’ i Gwarantowana Sprzedaż), możesz dodać zmienne opłaty za zarządzanie (maksymalnie do 5%) oprócz normalnych 34% dla 5BS, a także otrzymać prowizję i udział w zyskach . Dotyczy to 'Startowych Dostarczeń’ i normalnych dostarczeń 3 x 155 000 USD. Możesz także dodawać opłaty do Standardowych Reklam.

5 – TYLKO 'Startowe Dostarczenie’ – Kiedy podzielisz Gwarantowaną Sprzedaż (z Oferty Limitowanej) na 3 części, zachowujesz 3 x 269 USD. Możesz pobrać mniej niż 269 USD i możesz je rozdać za darmo, jeśli chcesz.

Obowiązuje po 10 sierpnia

* Reklamy Gwarantowanej Sprzedaży = Twoje GTA będzie mogła kupić po 10 sierpnia tylko NOWE wzory, płatne 34% przed dostarczeniem, pakietów Reklam Gwarantowanej Sprzedaży. Ten nowy pakiet Gwarantowanej Sprzedaży dostarczy 3x 155 000 USD, ale reklamodawca musi zapłacić 34% z góry.

** ’Startowe Dostarczenie’ i 'Startowe Dostarczenia’ = Jeśli masz starą Ofertę Limitowaną, 34% płatne po dostarczeniu, Gwarantowanej Sprzedaż kupioną przed 31 lipca, która obejmuje 3 x 155 000 USD, możesz ją podzielić na 3 części. Będziesz mieć 3 pojedyncze dostarczenia o wartości 155 000 USD, które możesz sprzedać oddzielnie, aby pomóc nowym reklamodawcom wygenerować zysk netto 155 000 – 34% udziału w zysku = 102 300 USD. Nowy reklamodawca może wtedy pozwolić sobie na zakup NOWEGO wzoru dostarczenia Gwarantowanej Sprzedaży, płacąc 34% z góry. 'Startowe Dostarczenie’ może zostać odsprzedane za maksymalnie 269 USD.

*** Po 10 sierpnia każdy członek może kupić nowe GTA od Twojej GTA za roczną opłatę w wysokości 880 USD. Twoje GTA zatrzymuje 440 USD i płaci 5BS 440 USD rocznie.

Jedyne autoryzowane źródła informacji o 5BillionSales to:

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę