KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

ZENIQ Swap

SAFIR przeszedł na XERA
https://kryptochemik.pl/przejscie-z-safir-na-xera

Informacje odnoszące się do SAFIR i w dużej mierze do ZENIQ, mają już znaczenie historyczne.
Kontynuacji oraz nowych możliwości szukaj pod hasłami XERA, KMINTINGS i KMall.


ZENIQ Swap jest aktywny, technicznie w pełni funkcjonalny i umożliwia już zapewnienie płynności.

https://swap.zeniq.net

Działa to na ZENIQ SmartChain (ZSC), który nie tylko pozwala na niezwykle szybkie transakcje, ale także NIEZWYKLE niskie opłaty, które są unikalne w całej branży blockchain i kryptowalut.

Smart Chain Explorer:

https://smart.zeniq.net/

Ze względu na te wszystkie ogromne zalety, jakie oferuje ZENIQ Swap w porównaniu do wszystkich innych dostawców na rynku, możemy spodziewać się ogromnego potencjału wzrostu w nadchodzących miesiącach i latach.

Mówiąc w skrócie: ZENIQ Swap można obecnie uznać za bezkonkurencyjny ze względu na swoje techniczne podłoże oraz związaną z nim mechanikę i zalety. Nawiasem mówiąc, transakcje Swap można przeglądać w przejrzysty sposób na ZENIQ SmartChain.

Pierwsze pary handlowe są już dostępne:

  • ZENIQ (SmartChain token) –  TUPAN
  • I LOVE SAFIR Token –  TUPAN
  •  TUPAN –  ZENIQ (SmartChain Token)
  •  TUPAN –  I LOVE SAFIR Token

Kolejne pary handlowe są teraz tworzone krok po kroku. Ponieważ jest to zdecentralizowany system, inni uczestnicy rynku mogą również notować tokeny na ZENIQ Swap.

Korzystanie z wymiany:

  1. Utwórz portfel MetaMask (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś). Jest dostępny film instruktażowy „Jak stworzyć portfel MetaMask” w biurze online SAFIR (backoffice) w menu „Support / Helpcenter”.
  2. Dodaj ZENIQ SmartChain do portfela MetaMask w sekcji „Sieci / Dodaj sieć”. Jak to działa, zobacz tutaj: https://www.zeniq.dev
  3. Portfel MetaMask jest połączony z ZENIQ Swap.

WAŻNE: Swapy, jak również transakcje na Swapie, zawsze wymagają tokenów ZENIQ SmartChain. Odwiedzający targi SUMMITS mieli możliwość zdobycia na miejscu tokenów ZENIQ SmartChain.

Dla wyjaśnienia: Monety ZENIQ zostały wybite na blockchain ZENIQ. ZENIQ Swap działa na ZENIQ SmartChain. Dlatego, aby skorzystać ze Swapów, wybite monety ZENIQ należy wcześniej wymienić na tokeny ZENIQ SmartChain. Integracja tego będzie wkrótce dostępna w aplikacji Nomo.

https://kryptochemik.pl/aplikacja-nomo-od-zeniq/
Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę