Weryfikacje kont w  5BillionSales 

Weryfikacje kont w 5BS

Firma robi bardzo duże porządki przed startem wypłat 25-go sierpnia z usługi Sprzedaj Swoje Dane. Usuwane są powielone konta, nieaktywne oraz takie kiedy jedno konto waliduje wiele kont w usłudze Sprzedaj Swoje Dane. Są miliony oszukanych konta do usunięcia. Bardzo dużo osób ma zablokowane konta m.in. w wyniku błędnych odpowiedzi na pytania o powtórne podanie danych podawanych przy zakładaniu konta.

Odblokowywanie konta

Nie ma żadnych opłat za odblokowanie konta w 5BS.

Krążą informacje, m.in. e-maile o opłatach za odblokowanie konta. To jest ❌SCAM❌.

Jedyne autoryzowane źródła informacji o 5BillionSales to:

Każdy musi zrobić weryfikację KYC do 8.8.2022 23.00 GMT

Zablokowane osoby nie potrzebują KYC, chyba że skontaktuje się z nimi wsparcie, zostaną odblokowane i ponownie staną się członkami.

Każdy członek, który ma dostęp do witryny i nie przesłał jeszcze swojego KYC, korzystając z istniejącej wersji KYC w swoim portfelu, będzie mieć zablokowaną każdą usłudze w dniu 8.08.2022, dopóki go nie prześle.

Członkowie, którzy już przesłali KYC, nie muszą robić tego ponownie, chyba że przy powtórnym sprawdzeniu istniejącego KYC zostanie ono odrzucone. Każdy, kto będzie musiał powtórzyć KYC, zostanie o tym powiadomiony.

Kontrola bezpieczeństwa

  • jeśli nie wykonałeś jeszcze testu 5 minut, przed odwiedzeniem konta upewnij się, że masz wszystkie wymagane tutaj informacje gotowe i całkowicie dokładne, w tym 6-cyfrowy Tajny Kod.
  • dane jakie podasz muszą być takie same jak wpisałeś na swoim profilu
  • jak powiedział 5BS, algorytmy są elementami AI (sztucznej inteligencji), w których nie ma miejsca na błędy, emocje czy pobłażliwość. Albo zdasz test, albo go oblejesz. Nie ma drogi ucieczki!!!
  • jest tak wiele osób, które przeszły test pomyślnie i mają teraz nieprzerwany dostęp do swoich kont
  • podejdź do tego testu spokojnie i z odwagą

Zalecenia

Jeśli masz zablokowane konto nie wysyłamy powiadomień do suportu bo i tak nie odpowiedzą, bo nie ma takich mocy przerobowych. Czekamy na zakończenie całego procesu weryfikacji. 5BS ma samemu wrócić do zablokowanych konta z procedurą odblokowania. Dopiero po tym jak nie będzie rezultatów, to będziemy interweniować przez Sponsorów, którzy mają aktywne konta.

Proszę zachować spokój i pozostać pozytywnym.
Cierpliwości! Cierpliwości! Cierpliwości!
Wszystko, co dzieje się w ostatnich czasach, stanowi bolesny, ale konieczny krok, aby 5BS było bardziej stabilne i zrównoważone, co jest w najlepszym interesie wszystkich legalnych użytkowników.

BEZPOŚREDNI KOMUNIKAT od 5BillionSales

Prosimy o przeczytanie ze zrozumieniem i przekazanie dalej 👇

Odwiedziliśmy tak zwane grupy czatowe i stwierdziliśmy, że wiele osób na nich jest przekonanych, że mogą pokonać system w 5B i nie zostaną wykryte za podwójne konta lub inne oszukańcze konta. Nie jesteśmy w biznesie, aby wypłacać pieniądze ludziom, którzy nie doceniają tego, co oferujemy i oszukują system, aby czerpać korzyści większe niż uczciwi ludzie. Widzieliśmy setki tysięcy ludzi opowiadających i chwalących się oraz uczących innych, jak oszukać system. Mamy grupowe crawlery i indeksatory, które lokalizują ludzi i wiemy już z góry, co należy sprawdzić. Założę się, że najgłośniejszymi narzekaczami są ci, którzy chwalili się oszukiwaniem systemu.

Widzimy również liderów zespołów, którzy promowali aktywność wielu kont i jak oszukać KYC. Wkrótce zajmiemy się nimi.

Dzisiejsza kontrola bezpieczeństwa polegała po prostu na sprawdzeniu pamięci członków programu partnerskiego / sprzedaży danych, aby sprawdzić, czy pamiętają oni swoje zarejestrowane nazwisko, adres na koncie i numer telefonu. Dodatkowo wymagaliśmy od członków wprowadzenia ich sekretnego kodu. Nikt nie został poproszony o KYC w związku z testem bezpieczeństwa. Każdy członek logujący się powinien wiedzieć, jako kto jest zarejestrowany i znać szczegóły swojego profilu. Każdy, kto nie zdał tego prostego testu, został oczywiście natychmiast oznaczony i zablokowany.

Jeśli zostałeś złapany przez test bezpieczeństwa, blokuje on twoje konto bez względu na to, czy masz KYC czy nie. Jest to nie do pomyślenia, że ludzie zapomnieli swojego nazwiska, adresu i numeru kontaktowego. Nie poprosiliśmy jeszcze o nic trudnego do sprawdzenia, czy członkowie są prawdziwi, jednak jeśli nie pamiętasz swojego nazwiska i adresu, zostaniesz zablokowany.

Wszyscy zablokowani członkowie będą weryfikowani ręcznie i TYLKO z tymi, którzy są uważani za uczciwych prawdziwych ludzi, którzy zapomnieli swoich danych, skontaktujemy się i damy możliwość odblokowania ich konta.

Jedyne co mamy do powiedzenia to to, że Algorytmy nie słuchają wymówek ani nie dyskutują na ten temat, tylko celują i oczekują, że cel odpowie odpowiednio z poprawnymi danymi, które zna TYLKO członek. Jeśli członek nie zna swoich danych, wtedy Algorytm NIE zapyta cię ani nie da ci drugiej szansy, nie jest zaprogramowany by być pobłażliwym, jest zaprogramowany by usunąć masę członków, którzy NIE POTRAFIĄ zapamiętać swoich własnych danych.

Jeśli chcesz kogoś obwinić, spójrz na ludzi, którzy powiedzieli ci, że to są łatwe pieniądze i abyś wymyślał oszustwa, aby uzyskać więcej pieniędzy. Następnie zastanów się, jak poważnie traktujesz swoje konto, jeśli nie pamiętasz danych, które podałeś przy rejestracji.

Jeśli zostałeś zablokowany, nie proś o odblokowanie, ponieważ zostanie to wykonane przez nasze zespoły, kiedy przejrzą i wybiorą osoby do reaktywacji i zdecydują, do których usług otrzymają dostęp.

Istnieją miliony oszustów i kontrole bezpieczeństwa są w toku. Oszuści – jeśli wydaje Wam się, że możecie ominąć kontrole bezpieczeństwa, będą one nadal obecne przez 14 dni i nie znikną, dopóki ich nie przejdziecie.

5BillionSales

Wiadomość od naszej upline INGER 👇👇👇

Właśnie otrzymałam informację od 5BS aby przekazać, że rozpoczęto odblokowywanie kont partnerskich 👍
Przekaż proszę tę wiadomość ludziom w swoim zespole i zachowajcie cierpliwość 👍

UWAGA!

  1. możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5BS
  2. każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon), będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych
  3. nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie
  4. trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku)
  5. w przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz
Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Weryfikacje kont w  5BillionSales 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę