Ulepszenia w biurze online Safir

Dokonano wielu ulepszeń w biurze online Safir od 1-go grudnia 2021

1.) Dalsze uproszczenie nawigacji w menu (tematyczne pogrupowanie pozycji menu). Uwaga: dawna pozycja Wallet to teraz Balance.

2.) Przyciski informacyjne z krótkimi objaśnieniami („po najechaniu myszką”) dla różnych tematów w biurze oraz opisy i instrukcje do wielu pozycji menu.

3.) Rozszerzenie wielu pozycji menu, m.in. w sekcji „Konto >> Mój profil” pole „Informacje o wysyłce” (Shipping Information) do wpisania adresu dostawy zamówionych produktów.

4.) Lista/daty następnych webinariów na żywo w sekcji „Wydarzenia i webinary” (Events & Webinars), opcjonalnie do połączenia przez Kalendarz Google.

5.) NOWA obszerna pozycja menu „Wsparcie >> Centrum pomocy” (Support >> Helpcenter): liczne pytania i odpowiedzi na różne tematy, m.in. Zintegrowany system zgłoszeniowy (Support Ticket) dla konkretnego tematu. Pozwala to na znacznie bardziej ukierunkowane i szybsze przetwarzanie zapytań.

6.) NOWA kategoria produktów aktywowana w SKLEPIE: HEALTH TECH

TECHNOLOGIA ZDROWIA

Zdrowie jest najwyższym dobrem. Mało kto się z tym nie zgodzi. Często jednak uświadamiamy sobie o tym dopiero wtedy, gdy nie mamy już do tego pełnego dostępu. Tylko ci, którzy są ZDROWI, mają moc czynienia WIELKICH rzeczy!

W ostatnich dziesięcioleciach dokonano ogromnych odkryć w dziedzinie „Nowej Medycyny”. Tymczasem jest bezsporne: tylko ci, którzy myślą holistycznie, mogą działać holistycznie.

Dlatego jesteśmy dumni z naszej dodatkowej kategorii produktów HEALTH TECH. Tutaj w przyszłości zaprezentujemy naszej szybko rozwijającej się społeczności wysoce innowacyjne produkty z tej dziedziny!

Pierwszy produkt z kategorii:

iFibr – produkt najwyższej jakości o imponujących efektach!
(dowody naukowe oparte na badaniach klinicznych)

iFibr MedBed-S

https://safir.com/backoffice/helpcenter#ifibr-aboutifibr

Kiedy będzie dostępny?

iFibr MedBed-S jest dostępny od zaraz w sklepie SAFIR.

“Zrób coś dobrego dla swojego ciała, aby dusza zapragnęła w nim żyć!”
Teresa z Avili
Zwróć uwagę

Liczne informacje o produktach są dostępne w biurze w punkcie menu „Mediacenter” w postaci wideo i PDF. Sprawdź informacje!

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SafirKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & Safir oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.
Poniższa strona (ze specjalnym linkiem dla Ciebie) może być używana z Twoim linkiem polecającym (i ew. Twoimi danymi kontaktowymi) za darmo, kiedy jesteś moim bezpośrednim poleconym (prace w trakcie).
https://zeniq.kryptochemik.pl
Zapytaj Admina o ofertę handlową dla pozostałych.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę