KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Status Profilu w  5BillionSales 

 5BillionSales  aktualizuje kody oraz funkcje na serwerach.
Serwis od czasu do czasu może nie być dostępny do zalogowania się.

Poświęciłem sporo czasu na zdobycie wiedzy o  5BillionSales  oraz analizę projektu.

FAQ

  1. W Serwisie 1 (SellMyData) nic się nie płaci i nie będzie się płacić. Tu nie kupujesz, tu sprzedajesz anonimowy profil internauty do wykorzystania przy tworzeniu nakierowanych, precyzyjnych reklam. I za to masz płacone. Te profile są wykorzystywane na 25 platformach, które sprzedają w Internecie już od 12 lat. Za skuteczną sprzedaż jest płacona prowizja, którą firma się dzieli z Partnerami projektu, dzięki którym pozyskano potrzebne dane.
    Jeśli Ty będziesz chciał zareklamować Twoją firmą z wykorzystaniem tych mechanizmów, to będziesz za to płacić i to jest dodatkowy przychód projektu, którego część też jest dla Partnerów, którzy wprowadzili klienta firmowego.
  2. 5BillionSales jest dla pewnego wycinka rynku, dla tych którzy chcą dodatkowo dorobić (400 USD/rok) na tym co i tak codziennie robią, surfują w Internecie, sprawdzają pocztę, przeglądają FB, YT etc. Ci którzy chcą więcej mają wielopoziomowy program partnerski. Potencjał jest wystarczająco atrakcyjny żeby część Partnerów działała. Partnerem Aktywnym jesteś jak masz min. jednego poleconego. Z tego przychodów dużych nie będzie, natomiast Ci którzy wybudują społeczność swoje zarobią.
    NIE WKŁADAJĄ NIC BO NIC NIE KUPUJĄ. SPRZEDAJĄ ANONIMOWY PROFIL INTERNAUTY I MAJĄ ZA TO PŁACONE.

Wychodzi, że ten projekt będzie pracować dla nas i naszych Partnerów. Urealnimy go w oczach innych po 30 dniach od startu, kiedy będzie można zrobić pierwsze wypłaty. Wtedy może być BOOM 💥 i duży wzrost zainteresowania.

Dodatkowo masz jeszcze Status Profilu, czyli innymi słowy Plan Kariery, za który mają być dodatkowe nagrody po starcie  5BillionSales , kto wie czy nie wcześniej niż za 30 dni od startu.

Na przykład Megastar wymaga tylko 12 bezpośrednich Partnerów, a na drugim poziomie tylko 8 Partnerów. Czyli nie jest wyzwaniem uzyskanie tego statusu przed uruchomieniem  5BillionSales  2022.02.22 22:22 UTC i odebranie stosownej nagrody.

Wyzwaniem są Legend i Leader i o to warto walczyć.

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę