KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Status Profilu w  5BillionSales 

Bezpłatne aktualizacje Reklam Standardowych
do Gwarantowanej SprzedażyAI Szach Mat 2023-11-20
https://kryptochemik.pl/bezplatne-aktualizacje-reklam-standardowych-do-gwarantowanej-sprzedazy-ai-szach-mat-2023-11-20/

Poświęciłem sporo czasu na zdobycie wiedzy o  5BillionSales  oraz analizę projektu.

FAQ

 1. W Serwisie 1 (SellMyData) nic się nie płaci i nie będzie się płacić. Tu nie kupujesz, tu sprzedajesz anonimowy profil internauty do wykorzystania przy tworzeniu nakierowanych, precyzyjnych reklam. I za to masz płacone. Te profile są wykorzystywane na 25 platformach, które sprzedają w Internecie już od 12 lat. Za skuteczną sprzedaż jest płacona prowizja, którą firma się dzieli z Partnerami projektu, dzięki którym pozyskano potrzebne dane.
  Jeśli Ty będziesz chciał zareklamować Twoją firmą z wykorzystaniem tych mechanizmów, to będziesz za to płacić i to jest dodatkowy przychód projektu, którego część też jest dla Partnerów, którzy wprowadzili klienta firmowego.
 2. 5BillionSales jest dla pewnego wycinka rynku, dla tych którzy chcą dodatkowo dorobić (400 USD/rok) na tym co i tak codziennie robią, surfują w Internecie, sprawdzają pocztę, przeglądają FB, YT etc. Ci którzy chcą więcej mają wielopoziomowy program partnerski. Potencjał jest wystarczająco atrakcyjny żeby część Partnerów działała. Partnerem Aktywnym jesteś jak masz min. jednego poleconego. Z tego przychodów dużych nie będzie, natomiast Ci którzy wybudują społeczność swoje zarobią.
  NIE WKŁADAJĄ NIC BO NIC NIE KUPUJĄ. SPRZEDAJĄ ANONIMOWY PROFIL INTERNAUTY I MAJĄ ZA TO PŁACONE.

Wychodzi, że ten projekt będzie pracować dla nas i naszych Partnerów. Urealnimy go w oczach innych po 30 dniach od startu, kiedy będzie można zrobić pierwsze wypłaty. Wtedy może być BOOM 💥 i duży wzrost zainteresowania.

Dodatkowo masz jeszcze Status Profilu, czyli innymi słowy Plan Kariery, za który mają być dodatkowe nagrody po starcie  5BillionSales , kto wie czy nie wcześniej niż za 30 dni od startu.

Na przykład Megastar wymaga tylko 12 bezpośrednich Partnerów, a na drugim poziomie tylko 8 Partnerów. Czyli nie jest wyzwaniem uzyskanie tego statusu przed uruchomieniem  5BillionSales  2022.02.22 22:22 UTC i odebranie stosownej nagrody.

Wyzwaniem są Legend i Leader i o to warto walczyć.

Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
 1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
 2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
 3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
 4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
 5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
 6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę