Raport specjalny ze spotkania Diamentów SAFIR

Ostatnie wieści ze spotkania Diamentów SAFIR

 1. Nadchodzi nowa strona internetowa ZENIQ
 2. Listowanie kryptowaluty ZENIQ: wszystko jest gotowe na Github i powinno zostać opublikowane w ciągu kilku dni.

ZENIQ pojawi się na dwóch giełdach i jednocześnie będzie listowany na:
CryptoCompare https://www.cryptocompare.com/
CoinMarketCap https://coinmarketcap.com/

 1. Biała księga (Whitepaper) ukaże się w przyszłym tygodniu.
 2. ZENIQ DebitCard: zamówienia rozpoczynające się pod koniec marca dla pierwszych członków premium w Unii Europejskiej. Więcej krajów zostanie dodanych w drugim kwartale. Na razie limit wynosi 50 000 EUR rocznie, ale trwają prace nad podniesieniem go do 100 000-150 000 EUR.
 3. ZENIQ SmartChain jest gotowy, kilka rzeczy jest wciąż testowanych. Będzie potrzebny do całego programu tokenizacji, a także do inteligentnych kontraktów. Jest to druga warstwa leżąca bezpośrednio nad Blockchain.
 4. ZENIQ Swap Exchange będzie działać na ZENIQ SmartChain. Zostanie uruchomiony w drugim kwartale po uregulowaniu par i ustaleniu płynności.
 5. ZENIQ Exchange powinien być gotowy do końca drugiego kwartału.
 6. Tokenizacja: w drugim kwartale zaczyna się od kilku partnerów, takich jak Avinoc i Tupan, potem wszyscy inni z wielu projektów. Ważne jest to, że mamy 3 bardzo dużych graczy, którzy podniosą wartość całej społeczności i oczywiście wartość kryptowaluty ZENIQ, bo pamiętaj, że to miliony projektów i że ZENIQ zdołał stworzyć program do automatycznej tokenizacji. Dodatkowo chciałbym wziąć Avinoc, który ma już kilkusettysięczną społeczność i który teraz oczywiście dołącza do społeczności ZENIQ i Safir poprzez depozyty czasowe Avinoc, a to przyniesie dalsze korzyści nam wszystkim, ponieważ oba depozyty czasowe Avinoc i codzienne wypłaty zarobków podnoszą wartość ZENIQ i oczywiście wszyscy z tego korzystamy. Teraz wyobraź sobie, kiedy przyjdą ci trzej wspaniali gracze, co się stanie….
 7. Dostawa fizycznych Hubów: rozpocznie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Przepraszają za opóźnienie, ale nie bez powodu, bo wierzcie mi, sytuacja w ubiegłym roku nie była ani prosta dla zakupionych chipów. Dodatkowo wykorzystano tę okazję i fizyczny Hub został ulepszony o dodatkowe funkcje i automatyczne parowanie z biurem online Safir.
 8. Wydarzenie specjalne w Meksyku: 200 najlepszych programistów jest zaproszonych do zaprezentowania swoich pomysłów dyrektorom ZENIQ i Safir, ponieważ potrzebują ludzi, którzy posiadają wiedzę i mają taki sam pogląd na przyszłość jak nasi właściciele. Dodatkowo zostanie zaproszonych 20 najlepszych osób ze struktury, które będą mogły jeszcze bardziej ulepszyć swój sponsoring.
 9. Zachęta Avinoc: Mamy dwie zachęty od Avinoc i wyjaśniliśmy, w jaki sposób możesz zdobyć tokeny Avinoc, które będą dostępne w biurze online Safir.
 10. Nowa możliwość płatności (fiat to crypto) za pośrednictwem konta giro jest dostępna za pośrednictwem Reshape. Płatności są realizowane nawet w ciągu 10 minut.
 11. Wkrótce w biurze Safir zostanie uruchomiona aktywacja certyfikowania rekomendującego. Będzie egzaminy dla osób, które chcą zbudować strukturę, będą musiały być zdawane zgodnie z poziomami kariery.
 12. Dział Zgodności: jest aktywny i przegląda Internet i YouTube w celu monitorowania pracy ludzi. Ci, którzy nie trzymają się prawdy i nie wyjaśniają i przekazują informacje w prawidłowy i dokładny sposób, zostaną zablokowani i będą mieli możliwość poprawienia się w celu odblokowania swojego konta w społeczności Safir. Właściwa i skoordynowana komunikacja jest kluczem do sukcesu w tym biznesie, ponieważ nie ma potrzeby psuć tego projektu fałszywymi/nieprawidłowymi informacjami.
 13. Lokata Avinoc: startuje w połowie marca i posiada dodatkowe korzyści.

Przeczytaj proszę powyżej jeszcze raz (i jeszcze raz) i zastanów się, czy dobrze jest mieć ZENIQ/SAFIR Hub.

Dokonaj wpłaty w krypto i kup swój pierwszy/następny ZENIQ/Safir Hub.

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SafirKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & Safir oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.
Poniższa strona (ze specjalnym linkiem dla Ciebie) może być używana z Twoim linkiem polecającym (i ew. Twoimi danymi kontaktowymi) za darmo, kiedy jesteś moim bezpośrednim poleconym (prace w trakcie).
https://zeniq.kryptochemik.pl
Zapytaj Admina o ofertę handlową dla pozostałych.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę