KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Propozycja początkowa ZATWIERDZONA

Telegram Michael Mathias 2021-07-17 czwartek

KCH: komentarz KryptoChemik.pl

Przemówił zbiorowy głos społeczności — i wysłano jasny komunikat. Zdecydowaną większością Propozycja Początkowa (Genesis Proposal) została przyjęta. Ostateczne wyniki to:

94,2% TAK

5,8% NIE

KCH: Cieszę się! Wynik nie jest zaskoczeniem. Stowarzyszenia to rozsądne rozwiązania aby znaleźć wyjście z politycznych blokad, odzyskać środki społeczności (czyli nasze) i oczyścić imię … DasCoin. Teraz kolejny nasz ruch aby zbudować efektywny GRNecosystem.

To był niezwykle pozytywny konsensus naszej społeczności! Margines utrzymywał się na dość stałym poziomie przez cały okres głosowania, co wzmacnia ważność wyniku, zwłaszcza że w ciągu dwóch tygodni oddano tysiące głosów.

Ostatecznie w sumie 8,8% głosów zostało odrzuconych z powodu duplikacji lub nieprawidłowych adresów e-mail. Jednak odrzucone głosy miały minimalny wpływ na ostateczny wynik — skorygowana suma dla TAK wzrosła o 0,1%, a suma dla NIE spadła o ten sam przyrost.

Propozycja początkowa to zestaw sześciu ważnych działań, które mają przynieść pozytywne korzyści naszej społeczności i jej ekosystemowi.

Po zatwierdzeniu wniosku Propozycji początkowej (Genesis Proposal) zostaną natychmiast podjęte kroki w celu formalnego zakończenia tworzenia Stowarzyszenia GRN (GRN Association) i Stowarzyszenia PowerDAO (PowerDAO Association) zgodnie z projektami artykułów dołączonych do wniosku.

Proponowane treści statutów:

https://drive.google.com/drive/folders/1nsCVNOAqxo-mPSjVTltNwP6MbAcu7Fxp?usp=sharing

Michael Mathias

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę