Prezentacja ZENIQ & Safir (20210725)

Własna prezentacja ZENIQ & Safir na bazie oficjalnych materiałów projektu, z moim komentarzem.

ZENIQ to następna generacja płatności krypto i fiat. ZENIQ Technologies zapewnia swoim klientom unikalny ekosystem, który w bezproblemowy sposób łączy Twój portfel kryptograficzny z kontem IBAN. Możesz przechowywać i uzyskiwać dostęp do wszystkich swoich aktywów krypto i fiat w ekosystemie za pośrednictwem ZENIQ Hub, który przechowujesz bezpiecznie w Twoim domu.

Program Marketingowy Safir buduje społeczność użytkowników produktów ZENIQ oraz wynagradza aktywnych Partnerów za sprzedaż fizycznych urządzeń ZENIQ Hub oraz rozwiązań serwerowych Safir Minting Hub.

Rejestracja jest darmowa i nawet wtedy masz prawo do prowizji 9% za sprzedaży dla Twoich bezpośrednich Partnerów. Z tym, że oczywiście mając Twój Hub masz codziennie bite monety ZENIQ, które są Twoim aktywami, dostępnymi od razu. Czym wcześniej i czym większy masz Hub tym więcej aktywów do dyspozycji.

Ekosystem to docelowo m.in.

  • ZENIQ Hub (Ty generujesz Twój klucz prywatny);
  • aplikacja na telefon ZENIQ APP;
  • T O K E N I Z A C J A !;
  • zdecentralizowana giełda ZENIQ Exchange;
  • karta debetowa;
  • konto IBAN z transferami SEPA;
  • dużo więcej.

Oficjalna pełna prezentacja ZENIQ & Safir

(biznes model startuje 33:26, możesz włączyć napisy oraz we właściwościach wybrać automatyczne tłumaczenie na język polski lub inny)

Polub nas proszę na Facebooku i dowiedź się więcej:

https://web.facebook.com/KryptoChemik/

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SafirKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & Safir oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.
Poniższa strona (ze specjalnym linkiem dla Ciebie) może być używana z Twoim linkiem polecającym (i ew. Twoimi danymi kontaktowymi) za darmo, kiedy jesteś moim bezpośrednim poleconym (prace w trakcie).
https://zeniq.kryptochemik.pl
Zapytaj Admina o ofertę handlową dla pozostałych.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę