KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Powiadomienie  5BillionSales  z 19 sierpnia

Bezpłatne aktualizacje Reklam Standardowych
do Gwarantowanej SprzedażyAI Szach Mat 2023-11-20
https://kryptochemik.pl/bezplatne-aktualizacje-reklam-standardowych-do-gwarantowanej-sprzedazy-ai-szach-mat-2023-11-20/

Drogi TwojaNazwa5BS

Odnośnie „Usługi GTS” dla Aktywu #NumerTwojejGTS

Cała platforma 5BS zmienia się na lepsze, ponieważ przechodzimy do fazy 2. Sell Data i sieć afiliacyjna są pod ogromną kontrolą, podczas gdy przygotowujemy sieć przeglądarek do fuzji i wymiany z ogromnymi sieciami reklamowymi. Jak już zapewne zauważyłeś, funkcje bezpieczeństwa są dodawane w celu ochrony społeczności i biznesu.

19 sierpnia spodziewaliśmy się, że dodatkowe zasoby zostaną przeniesione z innych części firmy, ale zespoły techniczne były opóźnione z powodu liczby próśb o wsparcie od liderów, proszących o pomoc w odzyskaniu członków struktury po tym, jak popełnili błędy w odzyskiwaniu swoich kont i KYC. Z tego powodu nie otrzymaliśmy dodatkowych zasobów … ADMAN, który jest skrótem od ADVERT MANAGEMENT, został zarzucony prośbami o KYC, Sprzedaj Dane (Sell Data) i Odzyskiwanie Konta (Recovery), w których ADMAN nie jest przeszkolony. To zabrało ponad 7 dni roboczych z obsługi Reklam GTS, co z kolei opóźnia Dostarczenie Sprzedaży. ADMAN nie będzie w stanie obsłużyć żadnych pytań poza związanymi z Reklamami GTS. Kontaktując się z ADMAN przez Skype prosimy o zapoznanie się z ustalonymi godzinami pracy. To są godziny wg czasu GMT.

Teraz zawiadomienie z 19 sierpnia!

Twoje ważne zawiadomienie z 19 sierpnia (to zawiadomienie) informuje, że 27 sierpnia zaczną być przydzielane gniazda Dostarczenia Sprzedaży do Twojej Usługi GTS, o której mowa powyżej, poprzez przydzielenie zasobów i „początkowej” daty Dostarczenia Sprzedaży.

Dodatkowo zaktualizowaliśmy Usługę GTS w następujący sposób, aby umożliwić Ci dostosowanie jej do wyżej wymienionej Usługi GTS:

1️⃣Ze względu na wiele próśb o przedłużenie czasu Dostarczenia Sprzedaży 7-10 dni, teraz umożliwimy Tobie określenie, ile dni chcesz/potrzebujesz na przetworzenie Dostarczenia Sprzedaży – jest to znane jako Okno Dostarczenia Usługi GTS (GTS Service Delivery Window). Kiedyś domyślnie było to 7-10 dni, ale teraz możesz je dostosować od minimum 10 dni do maksimum 30 dni, aby rozłożyć zapotrzebowanie i zarządzać swoimi Aktywami (KCH: w reklamach produktowych np. DuoLife, Amway, jak już będzie aktywna opcja dodatkowej konfiguracji Reklam GTS, radzę zmianę czasu Dostarczenia Sprzedaży na maksimum czyli 30 dni). Aby zarządzać „Oknem Dostarczenia Usługi GTS”, dodamy Plan Kontraktu (Contract Plan) w kolumnie Sprzedaż Dostawa (Sales Delivery) dla powyższego aktywu na stronie Moje ogłoszenia/Gwarantowane reklamy sprzedaży.

2️⃣ Plan Kontraktu możesz dostosować, aby zaplanować 1-sze, 2-gie, i 3-cie Dostarczenie Sprzedaży dla powyższego Aktywu. Będziesz mógł dostosować Plan Kontraktu Aktywu i zdefiniować co będziesz sprzedawać w drugim i trzecim Dostarczeniu Sprzedaży jeśli zmiany będą konieczne. Będziesz mógł dodać niestandardowe daty, w których Twój docelowy program partnerski wypłaci Twoją prowizję i rozłożyć drugie i trzecie Dostarczenie Sprzedaży, aby zapewnić Ci wystarczająco dużo czasu na otrzymanie zapłaty, a tym samym zapłacić nam 34% Udziału w Zysku z Umowy przed rozpoczęciem kolejnego Dostarczenia Sprzedaży.

3️⃣ Plan Kontraktu daje również możliwość zmiany produktów/usług w każdym przyszłym Dostarczeniu Sprzedaży, pod warunkiem, że powiadomisz nas o tym w terminarzu. Następnie, po pierwszym Dostarczeniu Sprzedaży, otrzymasz dostęp do Kreatora Reklamy gdzie będziesz mógł dokonać aktualizacji/zmiany dla drugiego Dostarczenia Sprzedaży w oparciu o Twój indywidualny Plan Kontraktu.

4️⃣ Domyślnie, potrzebujemy 30 dni na uruchomienie kolejnego Dostarczenia Sprzedaży po pierwszym i drugim Dostarczeniu Sprzedaży, jednak może to nie odpowiadać harmonogramowi płatności prowizji, więc Twój Plan Kontraktu musi być dostosowany, aby zapewnić wystarczającą ilość czasu na zapłatę, zapłacenie nam i kolejne 30 dni na realizację.

5️⃣ Twój Plan Kontraktu musi być uzupełniony o sposób płatności, aby zapłacić nam 34% i datę płatności określoną przez datę otrzymania przez Ciebie prowizji aby móc nam zapłacić.

6️⃣ Po skompletowaniu Planu Kontraktu będziemy mogli przejść do potwierdzenia przydzielonego zamierzonego docelowego gniazda Dostarczenia Sprzedaży, który może ulec zmianie w celu zaspokojenia wszelkich specjalnych żądań, do których dostosowałeś Plan Kontraktu dla tego Aktywu.

7️⃣ Otrzymasz powiadomienie aby skompletować Twój Plan Kontraktu dla każdego pojedynczego Aktywu, gdy zostanie on załadowany do kolumny Sprzedaż Dostawa na stronie Moje ogłoszenia/Gwarantowane reklamy sprzedaży. Po załadowaniu wypełnij go w ciągu 72 godzin, aby zachować tempo.

Masz problem ze zrozumieniem tej wiadomości w swoim języku? Proste rozwiązanie (1) – skopiuj i wklej do translatora Google lub (2) wyświetl w Wiadomościach dla reklamodawców w Twoim biurze online 5BS.

Wsparcie Reklamowe dla Dostarczenia Sprzedaży w Usłudze GTS

Jedyne autoryzowane źródła informacji o 5BillionSales to:

UWAGA!

  1. możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5BS
  2. każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon), będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych
  3. nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie
  4. trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku)
  5. w przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz
  6. Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na swoje konto!
Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

icon Oświadczenie
**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

icon Zastrzeżenie icon biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle icon środków i icon czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty icon potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę