Platforma edukacyjna  DecentraLearn. 

DecentraLearn. to platforma edukacyjna przeznaczona dla osób bez wcześniejszej wiedzy technicznej, która zapewnia swoim użytkownikom metodologię ciągłego doskonalenia w technologii blockchain. Platforma zapewnia pełny kurs zawierający zajęcia wideo, które wyjaśniają wszystkie podstawowe koncepcje branży Web3 (Web3 Industry), a także najnowsze technologie w tej dziedzinie.

https://decentralearn.com

Rozwijanie prawdziwej wiedzy eksperckiej w tematach, nad którymi pracujesz, jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych atutów, jakie możesz dla siebie zbudować. Wiele osób inwestuje w różne rzeczy przez całe życie. Jednak inwestycja w siebie jest prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, i buduje podstawy do robienia wspaniałych rzeczy ze swoich darów – zwanych także talentami.

DecentraLearn. ma na celu i przyczyni się do dostarczania światu prawdziwego know-how dotyczącego technologii blockchain i kryptowalut. DecentraLearn. to platforma edukacyjna dla osób bez wcześniejszej wiedzy technicznej, zapewniająca swoim użytkownikom metodologię ciągłego kształcenia w zakresie technologii blockchain.

Co sprawia, że platforma jest tak wyjątkowa?

Treści, filmy oraz inne materiały są przygotowywane przez programistę blockchain. Między innymi ta osoba pomogła opracować najpotężniejszy SmartChain na świecie: ZENIQ SmartChain!

Jak uzyskać dostęp do treści DecentraLearn.?

DecentraLearn. został aktywowany w sklepie SAFIR. Wystarczy wybrać tam „DecentraLearn.” i żądany okres za pomocą rozwijanego menu i zrealizować otrzymany kod na platformie DecentraLearn.. I już możesz korzystać!

Podczas procesu zamówienia, w rozwijanym menu, można określić okres. Jest to wyświetlane w latach. Wybór zaczyna się od 1 i sięga do 50.

1 = 1 rok (jeden kod kuponu)

Jeśli użytkownik wybierze np. 5 = 5 lat, otrzyma 5 kodów kuponów. Te kody kuponów mogą być używane przez użytkownika lub wręczane jako prezent. Podzielenie się wiedzą ma duży sens!

Dalsza zaleta

Im więcej kodów kuponów przy zakupie, tym niższa cena miesięczna!

PS:

Im większa wiedza i zaangażowanie w Twojej społeczności, tym silniejsza staje się społeczność jako całość. W ten sposób DecentraLearn. będzie optymalnie wspierać duplikację i związaną z tym budowę sieci. Dlatego DecentraLearn. można polecić tylko każdemu istniejącemu i nowemu użytkownikowi SAFIR.

Pierwszy kurs online dotyczący podstaw blockchain i kryptowalut jest już dostępny.

01 Podstawy Blockchain

  1. Co to jest krypto?
  2. Dlaczego Bitcoin był inny?
  3. Systemy scentralizowane a zdecentralizowane
  4. Jak działa kopanie Bitcoinów?
  5. Monety kontra tokeny
  6. Portfele kryptowalutowe
  7. Jak działają węzły?
  8. Co to jest niezmienność?
  9. Co to jest skalowalność?
  10. Co to jest altcoin?

W przygotowaniu są już kolejne kursy tematyczne.

Platforma startuje w języku angielskim. Wkrótce zostanie dodany język portugalski i niemiecki (napisy). Stopniowo będą pojawiać się inne języki.

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę