KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Pierwszy rok  5BillionSales  Podsumowanie i DZIAŁANIA

Bezpłatne aktualizacje Reklam Standardowych
do Gwarantowanej SprzedażyAI Szach Mat 2023-11-20
https://kryptochemik.pl/bezplatne-aktualizacje-reklam-standardowych-do-gwarantowanej-sprzedazy-ai-szach-mat-2023-11-20/

Przeczytaj proszę uważnie (dość długie), łącznie z uwagami końcowymi.

Rok temu 22 lutego 2022 roku o godz. 22:22 wystartował oficjalnie start-up  5BillionSales .

Poniżej propozycje usług, które  5BS  miał (ma) dla nas, rezultaty na dziś oraz możliwe aktualne DZIAŁANIA.

Monetyzacja istniejących działań w Internecie

1️⃣ Sprzedaj Swoje Dane (Sell Your Data)

ZARABIAJ PIENIĄDZE  – z danych przeglądania. Dołączasz ZA DARMO. Proste do zrobienia. Pasywny dochód. Możesz zdobywać bonusy. Ale …

W rozpatrywanym okresie ten projekt nie zadziałał, choć był kluczowy do pozyskania bardzo dużej ilości potencjalnych partnerów i to nastąpiło. Partnerzy rejestrowali się licząc na niewysoki ale w miarę łatwy zarobek za sprzedanie swoich danych przeglądania Internetu. Dane te miały być wykorzystane przez Firmę do tworzenia bardzo precyzyjnych (laserowych) reklam, co miało zwiększać sprzedaż ich produktów a z części zysków miały być wypłacane prowizje.

Idea ciekawa, sprzedana skutecznie ale … nie zrealizowana. Wszystkie konta zostały wyzerowane. Firma tłumaczy totalny reset tego projektu wykryciem dużej ilością kont założonych celem oszukania systemu. Czyli system od początku dopuszczał takie nieprawidłowości, nie był dopracowany, w końcu to startup, i miał wiele luk, które starali się wykorzystać nieuczciwi partnerzy a co ostatecznie odbiło się też na pozostałych, uczciwych Partnerach.

Ci Partnerzy, którzy nie mieli wykupionych Reklam Standardowych, mieli bardzo szczegółową weryfikację, której większość nie przeszła (nie pamiętali danych, które wprowadzali, dużej ilości różnych danych, które wprowadzali nie tylko w momencie rejestracji) i mieli zablokowane konta. Większość kont do tej pory jest w trakcie procedury weryfikacji:

Jest też kilka przypadków gdzie konta z wykupionymi Reklamami Standardowymi były zablokowane. Czyli Ci partnerzy musieli mocno narozrabiać ponad ogólnie przyjęte normy …

Możliwe DZIAŁANIA

Jest już dostępna ponowna rejestracja w tej usłudze (dla tych, którzy mają aktywne konta). Można podać dane opisujące nas jako potencjalnych kupujących i na tym na razie koniec. Nie jest jeszcze gotowa dedykowana przeglądarka 5Brow$er, w której będzie można Sprzedawać Swoje Dane (przeglądania Internetu).

2️⃣ Reklama Standardowa (Standard Advert) RS

ZARABIAJ PIENIĄDZE – z usługi, która zapewnia 1 milion stricte ukierunkowanych wizyt dla podłączonej strony internetowej lub fizycznej lokalizacji, w okresie 12 miesięcy. Ale …

W rozpatrywanym okresie ta usługa była resetowana 3 razy aby wystartować od początku i do tej pory nie zacząła dostarczać potencjalnych kupujących/odwiedzających. Pojawiło się też wiele nowych zasad, które nie były znane od początku m.in. zasady optymalizacji.

Generalnie ta usługa nie gwarantuje zysku, tzn. że firma nie odpowiada za dostarczenie zysku. Firma ma dostarczać potencjalnego Klienta z rynku stricte zainteresowanego danym produktem lub usługą a Ty musisz zadbać o obsługę tego klienta i zamknięcie sprzedaży. Ten projekt może być też wykorzystany do niekomercyjnych przedsięwzięć, czyli kierowania ruchu na wydarzenia, do fizycznej lokalizacji np. sklepu stacjonarnego lub restauracji, rejestracji na newslettery itp.

Czy to będzie pracować w przyszłości? Zakładam, po roku bardzo mocnego zaangażowania w 5BillinSales, że tak. Jest jeden niuans. Firma na tym praktycznie nie zarabia, więc ich motywacja do realizowania tej usługi może być bardzo niska. Z drugiej strony jeśli ta usługa będzie działać to będzie to znakomita reklama dla usługi 3️⃣ Gwarantowana Sprzedaż, która jest (i była wg założeń) podstawą dochodów dla 5BS (i dla korzystających z niej Partnerów takżą).

Możliwe DZIAŁANIA

Uwaga 1 ode mnie: 1 000 000 stricte ukierunkowanych wejść to 2 740 wejść dziennie … jeśli nawet tylko 2% (zasada świadomości) będzie sfinalizowanych oznacza to 55 finalizacji dziennie

Uwaga 2 ode mnie: w tej usłudze nie płacisz prowizji od uzyskanego przychodu. W niektórych przypadkach jest to dla Ciebie bezpieczniejsze a i zostawia więcej przychodów w Twoje kieszeni, natomiast ta usługa wymaga więcej Twojego zaangażowania. To nie wszyscy pociągną, czyli nie wykorzystają całego potencjału.

Szczerze mówiąc stawiam mocno na tą usługę (na początku było inaczej, patrz usługa 3️⃣ Gwarantowana Sprzedaż). Tu można podłączyć i realizować bardzo ciekawe i zyskowne projekty, których nie da rady podłączyć pod Gwarantowaną Sprzedaż.

Uwaga 3 ode mnie: Każdą Gwarantowaną Sprzedaż można realizować jako Reklamę Standardową. Odwrotnie daleko NIE!

Zobacz pełny i uaktualniany opis Reklamy Standardowej na stronach  GTAgency.KryptoChemik.PL .

3️⃣ Gwarantowana Sprzedaż (Guaranteed Sales) GTS

ZARABIAJ PIENIĄDZE – generując DODATKOWY zysk netto 155 000 USD ze swojej strony internetowej, witryny internetowej, sklepu internetowego lub programu partnerskiego. Ale …

Po tym jak w marcu 2022 zrozumiałem jak ma działać ta usługa i jakie może przynieść korzyści, to postawiłem właśnie na nią … i stopniowo, coraz głębiej się rozczarowywałem …

Założenie jest (a raczej było) wręcz fenomenalne. Matematyka znakomita (biznes to m.in. matematyka). Firma gwarantuje 155 000 USD zysku netto ze sprzedaży jednego (powtarzam JEDNEGO) konkretnego produktu. Za tą usługę płacisz 34% czyli 52 700 USD po uzyskaniu przychodu (czyli z dołu). To obowiązuje tylko dla tych, którzy kupili w trakcie Oferty Ograniczonej Czasowo. Teraz 34% trzeba będzie zapłacić z góry czyli przed uruchomieniem Gwarantowanej Sprzedaży (patrz dalej  GTAgency.KryptoChemik.PL ).

Tyle, że … w trakcie zaczęło pojawiać się tak wiele nowych zasad, reguł, ograniczeń, które nie były znane od początku, że większość projektów, o których myśleliśmy i które podłączyliśmy pod Gwarantowaną SprzedażODPADŁA.

Warto podkreślić, że było kilka miesięcy, kiedy reklamy Gwarantowanej Sprzedaży (w trakcie uczenia się systemu) generowały bardzo dużo wejść na strony podłączonych projektów oraz rejestracje tam, gdzie nie trzeba było kupić produktu w momencie rejestracji. To było (i jest) potwierdzeniem możliwości 5BS (jedyne jak na razie). Natomiast u mnie nie wystąpiły żadne zakupu, co akurat nie jest dziwne, bo system wtedy nie działał na dostarczenie kupującego klienta.

Możliwe DZIAŁANIA

Po pierwsze zresetowałem całkowicie te reklamy GTS, gdzie wiem, że podłączone projekty nie spełniają założeń zgodności z zasadami 5BS, i którymi nie chcę się już zajmować. M.in. wycofałem się z większości projektów abonamentowych, gdzie trzeba płacić co miesiąc a tak naprawdę nie wiemy kiedy rzeczywiście wystartuje usługa Gwarantowanej Sprzedaży. Zresetowana całkowicie reklama GTS może być użyta do podłączenia innego projektu i będzie w 100% funkcjonalna.

Po drugie przeprowadziłem zamianę reklam Gwarantowanej Sprzedaży na Reklamę Standardową (Edytuj do standardowego), tam gdzie już wiem, że dany projekt nie spełnia założeń zgodności, podanych przez 5BS (po wielu miesiącach od startu i ciągle modyfikowanych) ale może pracować jako Reklama Standardowa i chcę ją prowadzić jako Reklamę Standardową.

Po trzecie sprawdzam kolejne projekty/produkty pod względem zgodności z założeniami 5BS i będę je podłączać pod Gwarantowaną Sprzedaż (wszystko wskazuje na to, że będzie to np. projekt tabletek z katalizatorem paliwowym pozwalający na znaczące oszczędności paliwa oraz poprawiający stan silnika).

4️⃣ Poleć $ Zarabiaj (Refer $ Earn)

ZARABIAJ PIENIĄDZE – polecając innym ludziom  5BS  na zarobienie pieniędzy! Dołącz za darmo. Zarabiaj pieniądze, kiedy oni też to robią. Ale …

Ta usługa miała zachęcać do zapraszania kolejnych Partnerów i to rzeczywiście zadziałało na liderów, którzy zrobili swoją robotę ale … prowizje zostały częściowo wypłacona tylko za sprzedaż Reklam Standardowych. Po wprowadzeniu weryfikacji KYC (patrz dalej) wypłaty zostały wstrzymane bo … w wielu przypadkach nie została przeprowadzona weryfikacja KYC mimo przesłanych od miesięcy dokumentów.

Od miesięcy nie obserwuję nowych rejestracji. Ostatnia 26 października 2022. Odnoszę wrażenie, że po wprowadzeniu weryfikacji kont, zostało to zablokowane. Trudno też oczekiwać, że ktoś będzie dołączać do systemu, gdzie nie ma realnych potwierdzeń skuteczności działania usług 5BS.

Możliwe DZIAŁANIA

Hmmm … linki partnerskie są aktywne. Kwestia czasu i potwierdzenia skuteczności działań 5BS aby proces zachęty i rejestracji nowych Partnerów znów zaczął działać. Poza tym pozostaje pytanie o wypłatę prowizji z dotychczasowych działań (części nie będzie).

KYC

Wg początkowych założeń miało być nie wymagane do pewnego poziomu przychodów.

Powiem tylko tak. KYC jest aktualnie wymagane dla wszystkich usług, dokumenty złożone, od 4 miesięcy niezweryfikowane. A co trzy miesiące trzeba aktualizować potwierdzenie adresu. Całkowita niewydolność zewnętrznej firmy i świadectwo, że nie jest to priorytetem.

Nie jest to zrobione nawet dla tych, którzy mają Reklamy Standardowe i Gwarantowaną Sprzedaż, a które nie ruszą bez KYC. Co prawda jest informacja, że takie konta będą obsłużone (zweryfikowane) poza kolejności, kiedy już rzeczywiście będą miały wystartować Reklamy Standardowe i Gwarantowana Sprzedaż.

Prowizje za sprzedaż Reklam Standardowych

Pieniądze za sprzedaż Reklam Standardowych pojawiły się w 5BS. Prowizje 20 USD z bezpośredniego polecenia oraz po 1 USD w głąb aż do 16 poziomu były wypłacane po miesięcznej karencji. To zadziałało z tym, że to nie jest żadne potwierdzenie skuteczności działać 5BS. To jest prowizja takiego samego typu, jaką dostają wszyscy sprzedawcy, którzy skutecznie coś sprzedadzą. Dlatego ja żadnych referencji (testimonials) w tym temacie nie pisałem i nie mam zamiaru pisać.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 

Kiedy się potwierdzi skuteczność Reklam Standardowych oraz Gwarantowanej Sprzedaży (na własnej skórze) to tu jest przyszłość dla tych którzy sami kupili lub polecili bezpośrednio zakup choć jednej Reklamy Standardowej. Każdy taki Partner otrzymał bezpłatnie dostęp do własnej Agencji Reklamowej GTAgency oraz Pakietów Startowych dla Partnerów, którzy jeszcze nie kupili żadnej Reklamy Standardowej. Będą mogli nabyć jeden (tylko JEDEN) taki Pakiet Startowy. GTAgent będzie je mógł sprzedać po standardowej cenie 269 USD oraz będzie mógł partycypować w przychodach od Gwarantowanej Sprzedaży (do 5%).

UWAGA: Od sierpnia 2022  5BillionSales  zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Reklamy Standardowej (RS) z możliwością aktualizacji do Gwarantowanej Sprzedaży (GTS). Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 

logotyp
https://GTAgency.KryptoChemik.PL

Uwagi końcowe

Biorą pod uwagę moje zaangażowanie w ten projekt (to już idzie w tysiące godzin), wiedzę, którą przy okazji zdobyłem oraz ocenę perspektyw, na bazie znajomości dziesiątków innych projektów:

Zostaję z  5BillionSales  i pracuję dalej

No właśnie pracuję dalej. To jest tu kluczowe. Zdecydowana większość Partnerów 5BillionSales tego nie robi i nie będzie robić czekając na cud.

Mimo wielu rozczarować pozostaję w 5BS i będę wykorzystywać udostępnione tam usługi najlepiej jak potrafię.

5BS jest programem partnerskim (afiliacyjnym) ale, wg założeń 5BS, możesz zarabiać na usługach 1️⃣, 2️⃣ i 3️⃣ bez zapraszania do projektu kogokolwiek. To też przyciągnęło do 5BS wielu Partnerów.

Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę