Nowe biuro online Safir

Nowe (2021-06-14) wersje stron internetowych Safir (Safir Global DMCC), firmy obsługującej budowę społeczności użytkowników kryptowaluty ZENIQ oraz rozwiązań sprzętowych (Hub) i online (Cloud Hub) udostępniających następną generacja płatności krypto i fiat (urządzenia typu „wszystko w jednym”).

Jest już opcja wypłaty monet ZENIQ na własny zewnętrzny portfel a tym samym jego wymiany na inne kryptowaluty np. na specjalnej giełdzie Uniswap (tam też trzeba podłączyć zewnętrzny portfel).

Safir Global DMCC

https://safir.com/

Safir Global DMCC jest wyłącznym dystrybutorem produktów fizycznych ZENIQ:

  • ZENIQ Hub (z dodatkowym procesorem – masternode, w wersji „01”)
  • kolejnych produktów w przyszłości

oraz produktów online bijących monety ZENIQ:

  • Safir Minting Hub (PEŁNY masternode, w wersji „01”)
  • Safir Minting Farm (PEŁNY masternode, w wersji „01”)
  • Safir Minting Shares (CZĘŚCIOWY masternode, w wersji „01”)

Biuro online (backoffice)

https://safir.com/backoffice

W biurze online dostępne dana kontaktowe: adresy e-mail i telefony, Partnerów na pierwszym poziomie w strukturze Safir. Szczególnie ważne dla tych, którzy działają online i mogą się teraz komunikować z Partnerami pozyskanymi za pomocą narzędzi online (e-biznes).

Możesz działać jako firma i podać dane Twojej firmy w zakładce: Account >> My Profile. Faktury za Twoje zakupy np. ZENIQ Hub, będą wystawiane na firmę.

Bezpieczeństwo

Jest już możliwość dodatkowego zabezpieczenie konta (tu są, będą Twoje krypto i fiat) za pomocą drugiego poziomu dostępu (Second Factor, 2FA). Zdecydowanie zalecam włączenie tej opcji.

Wkrótce więcej na temat bezpieczeństwa krypto i bezpieczeństwa w sieci.

Sponsor

Sprawdź proszę Twój nowy link referencyjny (Referral Code) na zakładce Dashboard. Jeśli go nie widać, gdyż nie masz poleconych, to w menu Sponsor potwierdź regulaminy i będziesz widzieć wszystkie podstawowe dane w zakładce Dashboard.

Dashboard dla nie sponsorujących (ZENIQ Hub bije monety)
Aktywacja sponsoringu (polecania produktów)
Dashboard dla sponsorów (polecających produkty)

Jak zawsze w nowych wersjach, jest jeszcze wiele poprawek do wprowadzenia i potrzeba na to kilka dni, natomiast nowy system już pracuje i można z niego korzystać, działa coraz szybciej i sprawniej.

Specjalna strona dla ZENIQ & Safir:

https://zeniq.kryptochemik.pl/

Polub nas proszę na Facebooku i dowiedź się więcej:

https://web.facebook.com/KryptoChemik/

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SafirKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & Safir oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.
Poniższa strona (ze specjalnym linkiem dla Ciebie) może być używana z Twoim linkiem polecającym (i ew. Twoimi danymi kontaktowymi) za darmo, kiedy jesteś moim bezpośrednim poleconym (prace w trakcie).
https://zeniq.kryptochemik.pl
Zapytaj Admina o ofertę handlową dla pozostałych.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę