Helium &  iHub Global

https://www.helium.com/

Helium to sposób na zbudowanie zdecentralizowanej infrastruktury bezprzewodowej.

People’s Network to pierwsza na świecie bezprzewodowa sieć peer-to-peer, która zapewnia bezpieczny i ekonomiczny sposób wysyłania danych do i z Internetu dla rzeczy (Internet of Things IoT) dla urządzeń o niskim poborze mocy.

iHub Global

Wydobycie HNT (Helium Network Token) odbywa się poprzez zainstalowanie prostego urządzenia (iHuba) w oknie Twojego biura, czy domu.

Zobacz proszę wpisy na blogu: iHub

Linki do grupy dyskusyjnej na Telegramie oraz do BAZY WIEDZY na Telegramie przesyłam po zarejestrowaniu się w naszym zespole.

Polski kanał informacyjny o iHub Global (KryptoChemik.pl)

https://t.me/ihub_global_kch

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole iHubKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie iHub Global oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę