Klucz 5×5 do iHub hotspot

Twój własny iHub hotspot zarabia dla Ciebie 15% z wykopanych przez niego monet Helium.

Kiedy zaprosisz kolejne osoby do projektu to one też będą zarabiać 15% a Ty z produkcji ich hotspotów będziesz mieć 10%.

UWAGA 1

Jeśli w ciągu 90 dni, od aktywacji Twojego hotspota, zaprosisz min. 5 osób, to po 90 dniach będziesz mieć 25% z produkcji Twojego hotspota.

UWAGA 2

Jeśli w ciągu 90 dni od aktywacji hotspota Twojego Partnera, będzie on miał też min. 5 poleconych, to i on po tych 90 dniach będzie mieć 25% ze swojego hotspota a Ty będziesz mieć 20% z produkcji jego hotspota.

Jak widać warto DZIAŁAĆ !!! oraz pomagać Twoim Partnerom.

To nie koniec. Możesz mieć 4 zespoły w iHub Global:

  • Pro Team (opisany wyżej)
  • Bronze Team od 6-go do 15-go Partnera. Dochodzi 5% bronze code.
  • Silver Team od 16-go do 25-go Partnera. Dochodzi 5% silver code.
  • Gold Team od 26-go do ilu zaprosisz Partnerów. Dochodzi 5% gold code.

Dodatkowe prowizje (bronze, silver i gold code) mogą się ciągnąć w nieskończoność w dół struktury. Jak widać zakrawa to na magię. Ale zanim nastąpi magia to zgodnie z alchemicznymi (kryptochemicznymi 😉 ) zasadami, musi nastąpić CUD:

Czas
Unieść
Dupę

czyli innymi słowy wziąć się do pracy.

A czas ucieka i lokalizacje się zapełniają bardzo szybki. Ale nawet jeśli lokalizacja na Twojego hotspota będzie już zajęta to i tak możesz mieć biznes z udziału w produkcji Twoich Partnerów: od 10% do 20%.

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole iHubKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie iHub Global oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę