iHub hotspot, kryptowaluta Helium

(aktualizacja 2022-01-20)

Helium to sposób na zbudowanie zdecentralizowanej infrastruktury bezprzewodowej.

People’s Network to pierwsza na świecie bezprzewodowa sieć peer-to-peer, która zapewnia bezpieczny i ekonomiczny sposób wysyłania danych do i z Internetu dla rzeczy (Internet of Things IoT) dla urządzeń o niskim poborze mocy.

Krótkie wprowadzenie

Helium Systems Inc. rozpoczął działalność w 2013 roku i ma siedzibę w San Francisco w Kalifornii. Powstał jako odpowiedź na wykładniczo rosnący rynek Internetu dla rzeczy potrzebujący prostego rozwiązania na przesyłanie danych przez urządzenia podłączone do Internetu w celu wykorzystania ich przez inteligentne aplikacje.

Wydobycie HNT (Helium Network Token) odbywa się poprzez zainstalowanie prostego urządzenia (iHuba) w oknie Twojego biura, czy domu.

Tak to takie proste !

Wydobywanie Helium za pośrednictwem punktów iHub hotspot odbywa się dzięki nowej koncepcji w wydobywaniu kryptowaluty o nazwie Proof-of-Coverage (PcC). Bitcoin używa Proof-of-Work (PoW). Helium opublikowało swoją białą księgę definiującą swój Helium Network Token i Helium Blockchain, aby w szczególności służyć wizji stworzenia globalnej sieci typu peer-to-peer LongFi poprzez połączenie przyjętego przez IoT standardu radiowego LoRa z ich Helium Blockchain. Hotspoty zapewniają zasięg sieci bezprzewodowej dla milionów urządzeń w pobliżu.

Podstawy LoRaWAN: https://pl.farnell.com/podstawy-lorawan

Krótkie video wyjaśniające działanie Internetu dla rzeczy (IOT – Internet of Things). Możesz włączyć napisy po polsku (ustawienia >> napisy >> przetłumacz automatycznie).

Poniżej jest krótkie animowane wideo wyjaśniające jak to działa:

Co to jest Helium?

Helium (HNT) i kredyty danych (Data Credits)

Webinar z Michaelem Stern, jednym z twórców iHub Global:

Czy to bezpieczne? Czy będzie mnie szpiegować lub zbierać moje dane?

Hotspot jest bezpieczny i nie będzie Cię szpiegować ani zbierać Twoich danych. Hotspoty nie mają możliwości dostępu do żadnych innych urządzeń w sieci ani nigdy nie będą miały takiej możliwości.

Kto chce większego bezpieczeństwa i pewności może wykorzystać do izolacji router. Artykuł o tym, jak upewnić się, że urządzenia nie widzą się nawzajem w sieci.

https://www.howtogeek.com/179089/lock-down-your-wi-fi-network-with-your-routers-wireless-isolation-option/

Inną opcją jest posiadanie oddzielnego routera tylko dla sieci IoT, z którego inne urządzenia nie korzystają.

PLAN

1 faza

Budowa sieci hotspotów i na tym koncentrujemy się teraz. Od tego BARDZO !! zalezą korzyści w następnej fazie. I dlatego to jest biznes dla Partnerów, którzy swoją ciężką pracą zbudują sieć i dochodowy biznes, dobrze wynagradzający ich pracę.

2 faza

Czerpiesz korzyści z sieci hotspotów.

Kluczowe jest zrozumienie działania zespołowego i zasady działania dźwigni (sieć poleconych). To daje rezultaty.

Opłacalność

To zależy od wielu czynników.

iHub hotspoty działają najlepiej, kiedy mają bezpośrednio kontakt z innymi hotspotami w odległości między 300 a 1000 m.

Jest to potrzebne m.in. do potwierdzenia czy urządzenia są faktycznie w tym miejscu, do którego są przypisane i potwierdzania, że są one prawdziwe. Jest to metoda Proof-of-Coverage (nie mylić z wydobyciem „kopaniem” np. Bitcoina metodą Proof-of-Work).

Wniosek: jeśli myślisz tylko o tym, że zamówisz sobie urządzenie, a jesteś w miejscu gdzie nie ma urządzeń (min 2) w bliskim otoczeniu lub nie masz zamiaru zbudowania tej sieci, to to nie będzie pracować i możliwe, że firma nawet nie wyśle do Ciebie tego urządzenia. Nie ma w tym interesu dla każdej ze stron, gdyż Ty również nie byłbyś zadowolony z ilości wydobycia HNT.

Tu obecnie trzeba budować sieć i wtedy będzie możliwość konkretnego zarobku!

Są osoby, które pokazują, że jeśli masz zaproszonych 35 osób / hotspotów, które są odpowiednio umiejscowione i otrzymają sprzęt od firmy to możesz zarobić ok 15000$ (to nie jest obietnica, ani gwarancja) miesięcznie (przy dzisiejszej wartości Helium), więc sam sobie odpowiedz, czy warto się poświecić i podziałać aby później czerpać całkiem wymierne zyski.

Ile można zarobić z własnych hotspotów?

Można to sprawdzić w aplikacji HELIUMTRACK, do której masz dostęp po założeniu darmowego konta:

Klikając na istniejący punk w Twojej okolicy, masz podgląd na rzeczywiste dane.

Jeden z hotspotów w Bytomiu.

Sieć Helium jeszcze nie jest w pełni rozbudowana, a więc są miejsca gdzie zarobki mogą być bardzo niskie, a nawet zerowe, gdyż sieć hotspotów w Twojej okolicy jest zerowa. To świetna wiadomość, gdyż tworzy to dla Ciebie możliwość zbudowania biznesu dających profity nie tylko Tobie, ale też innym. Poleć znajomym iHub i stwórzcie razem sieć na której wspólnie zarobicie. Taką sytuację mam u siebie w Dar es Salaam i w całej Tanzanii.

Są miejsca gdzie sieć Helium jest rozbudowana i hotspoty zarabiają całkiem przyzwoicie. kwoty mogą się wahać od kilku HNT do nawet 100 HNT, co przy cenie ok 15 USD za szt. (2021-08-08) daje 1500 USD miesięcznie. Ty masz z tego 25%. To nie jest obietnica, ani gwarancja, to jest potencjał, który jest możliwy do uzyskania, przy spełnieniu odpowiednich uwarunków.

Własny hotspot a polecanie

Możesz mieć tyko urządzenie na własność, płacąc za nie spore pieniądze (nawet powyżej 1000 USD), ale nie ma w tym biznesu. Tu są dużo większe możliwości, którą daje nam firma iHub Global, a mianowicie program poleceń, z którego jest bardzo dobry zarobek.

Np. z bezpośrednich poleconych możesz zarobić nawet 20% uzysku HNT ich hotspotów, co w przypadku tylko 5 osób daje Tobie 100% zarobku!

Przemyśl sobie, czy lepiej mieć urządzenie na własność, z którego masz masz cały uzysk dla siebie, ale musisz je kupić, mieć nadzieję że ktoś koło Ciebie będzie też miał, abyście stworzyli sieć i nadal nie jesteś pewny czy będziesz zarabiać, czy lepiej mieć urządzenie gdzie jest podział zysków, ale tworzycie wspólną sieć i cieszycie się zyskami z wielu poziomów?

Potencjał

Model biznesowy iHub Global uruchomia globalny biznes.

UWAGA: nawet jak lokalizacja na Twój hotspot jest zajęta, lub będzie zarabiał niewielką ilość HNT ze względu na brak hotspotów wokół, to i tak możesz budować biznes sieciowy na całym świecie.

Kiedy sieć zostanie utworzona, osoby w Twoje strukturze otrzymają swoje urządzenia, a Ty masz np, kilkaset osób z całego świata i czerpiesz 20% + 15% w głąb zysku z ich urobku to wyobraź sobie jaki tu jest potencjał.

Czy rozumiesz ten potencjał? Wykorzystaj go.

PS Inspiracją był wpis Krystiana Burdzy na prywatnej grupie iHub Hotspot Polska na Facebooku. Pozdrawiam i dziękuję.
.

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole iHubKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie iHub Global oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę