KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

iFibr MedBed-S – często zadawane pytania

SAFIR przeszedł na XERA
https://kryptochemik.pl/przejscie-z-safir-na-xera

Informacje odnoszące się do SAFIR i w dużej mierze do ZENIQ, mają już znaczenie historyczne.
Kontynuacji oraz nowych możliwości szukaj pod hasłami XERA, KMINTINGS i KMall.


Światło jest podstawą wszelkiego życia. Nawet niewielki brak światła może mieć ogromne konsekwencje dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Znane przykłady to depresja zimowa, niedobór witaminy (D3) lub osteoporoza (zanik kości). Jak ważne jest światło, nie tylko dla całego ciała, ale także dla każdej komórki, dopiero niedawno potwierdziły badania naukowe. Przede wszystkim promieniowanie własnego organizmu odgrywa zasadniczą rolę w zdrowiu komórek.

Często zadawane pytania dotyczące iFibr

Dla kogo jest IFIBR?
IFIBR jest odpowiedni dla każdego, kto chce poprawić jakość swojego snu i życia. Jest jednak szczególnie odpowiedni dla osób, które cierpią na przewlekły ból spowodowany stanem zapalnym, napięciem mięśni lub stanami przypominającymi skurcze, takimi jak skurcze menstruacyjne.

Z czego wykonany jest IFIBR?
IFIBR to mieszanka zaawansowanych technologicznie włókien Fibrilium, Lyocell i wełny, wyprodukowana zgodnie z najwyższymi standardami jakości w certyfikowanej europejskiej fabryce.

W jakich rozmiarach dostępny jest IFIBR?
IFIBR może być również wykonany w niestandardowych rozmiarach, ale standardowe wymiary to:

  • 100×200 cm
  • 90×200 cm
  • 80×200 cm
  • 90×190 cm
  • 80×190 cm

Czy mogę użyć na nim dowolnej poszwy na kołdrę?
Poszwa na kołdrę nie wpływa na działanie IFIBR. Niemniej jednak, im cieńsza warstwa między IFIBR a ciałem, tym lepiej działa IFIBR.

Mam ból pleców, czy IFIBR jest dla mnie?
Wyniki podwójnie ślepego badania przeprowadzonego zgodnie z najwyższymi kryteriami naukowymi wykazały, że IFIBR jest wysoce skuteczny w walce z bólem pleców. Badanie to zostało również opublikowane w czasopiśmie naukowym – zobacz link. Dalsze badania na ten temat są w toku i sugerują, że IFIBR jest również skuteczny w łagodzeniu skurczów menstruacyjnych i innych bolesnych dolegliwości.

Czy IFIBR jest produkowany w Austrii?
IFIBR MedBed-S jest zarejestrowany na firmę Ipoh GmbH w Austrii i jest produkowany przez certyfikowaną europejską fabrykę wyłącznie dla SAFIR GROUP INTERNATIONAL LTD.

Jakie certyfikaty posiada IFIBR?
IFIBR został naukowo przetestowany zgodnie z najwyższymi standardami i udowodniono, że ma bardzo dobre działanie przeciw bolesnym stanom – zobacz link. Ponadto IFIBR jest zgodny z „Oeko-Tex Standard 100”.

Czy IFIBR ma zapach?
Może występować bardzo słaby zapach, który jest typowy dla użytych materiałów, wełny i lyocellu. Zapach ten można całkowicie wyeliminować poprzez dokładne wywietrzenie przed pierwszym użyciem.

Czy mogę używać IFIBR na każdym rodzaju materaca lub łóżka?
Tak, IFIBR nadaje się do każdego rodzaju łóżka lub materaca. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że jest to odpowiedni rozmiar.

Czy to problem, że bardzo się pocę?
Pot nie wpływa niekorzystnie na IFIBR, jednak ze względów higienicznych zaleca się umieszczenie pomiędzy IFIBR a prześcieradłem cienkiej warstwy, którą można łatwo wyprać.

Jak czyścić IFIBR?
Proszę postępować zgodnie z instrukcją czyszczenia umieszczoną na produkcie. IFIBR nadaje się do czyszczenia na sucho, nie należy go prać ani wybielać. Aby go odświeżyć, wystarczy wywietrzyć IFIBR na świeżym powietrzu.

Czy mogę prać IFIBR? / Czy IFIBR jest wodoodporny?
IFIBR nadaje się do czyszczenia na sucho, nie należy go prać ani wybielać. Aby go odświeżyć, wystarczy wywietrzyć IFIBR na świeżym powietrzu.

Czy IFIBR jest odporny na plamy?
Nie, ale w razie potrzeby warstwę zewnętrzną można łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką. Proszę nie moczyć ani nie myć.

Czy IFIBR jest również odpowiedni, jeśli cierpię na alergię na roztocza?
Tak. Zintegrowane srebrne włókno ma lekko antybakteryjne właściwości, a także odstrasza roztocza. W każdym przypadku zaleca się regularne czyszczenie IFIBR na sucho.

Jaka jest trwałość IFIBR?
Zaawansowane technologicznie włókno Fibrilium, na którym opiera się działanie IFIBR, nie ma daty ważności i nie zużywa się wraz z użytkowaniem. Oznacza to, że prawidłowo stosowany IFIBR może być używany w nieskończoność.

Czy oferujecie gwarancję na IFIBR?
W przypadku jakichkolwiek wad produkcyjnych wymienimy Twoje łóżko IFIBR MedBed-S. W każdym przypadku prosimy o jak najszybsze powiadomienie nas! Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z Ogólnymi warunkami SAFIR.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
IFIBR to produkt wellness. Do tej pory nie zgłoszono żadnych przeciwwskazań. Również podczas badania klinicznego, które było nadzorowane przez lekarzy, nie było doniesień o skutkach ubocznych wśród uczestników badania.

Czy są jakieś skutki uboczne?
IFIBR to produkt wellness. Do tej pory nie zgłoszono żadnych przeciwwskazań. Również podczas badania klinicznego, które było nadzorowane przez lekarzy, nie było doniesień o skutkach ubocznych wśród uczestników badania.

Czy może wystąpić początkowe pogorszenie objawów?
IFIBR to produkt wellness. Do tej pory nie zgłoszono żadnych przeciwwskazań. Również podczas badania klinicznego, które było nadzorowane przez lekarzy, nie było doniesień o skutkach ubocznych wśród uczestników badania.

Czy IFIBR jest magnetyczny?
Nie, IFIBR MedBed-S nie jest magnetyczny.


Mam problem z moim IFIBR MedBed-S
Jeśli masz problem z IFIBR MedBed-S, na który nie ma odpowiedzi w często zadawanych pytaniach, skontaktuj się z SAFIR GROUP INTERNATIONAL LTD.

Oświadczenie

** Informacje zawarte na stronie pochodzą z materiałów źródłowych producenta, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej własnej wiedzy powiązanej z tematem zdrowia oraz mojej pracy z Marketingiem Rekomendacyjnym SAFIR.
Dane zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

Wyłączny dystrybutor

* Firma SAFIR GROUP INTERNATIONAL LTD jest wyłącznym dystrybutorem produktu w ramach Marketingu Rekomendacyjnego SAFIR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę