Hotspot iHub Global start 2022

2022 teraz jest 🕑 POCZĄTEK! tej przygody

Jesteśmy po 12 miesiącach (rok 2021) przygotowań do rzeczywistego startu projektu iHub Global, gdzie hotspoty iHub będą wynagradzane kryptowalutą Helium (HNT – Helium Network Token) docelowo za wysyłania danych do i z Internetu dla rzeczy (IoT – Internet of Things).

Na świecie pracuje obecnie 450 000 hotspotów Helium. iHub Global planuje dostarczyć na rynek w 2022 roku 200 000 hotspotów iHub. Są już podpisane umowy z producentami oraz centrami dystrybucji. Przy takiej liczbie hotspotów iHub Global stanie się liczącym partnerem w tej branży.

Pierwsze dostawy:

  • styczeń 19 000 hotspotów dla USA (jest już zamówionych 12 000, potwierdzona lokalizacja, płatność dokonana, zgodna na warunku projektu, podpisana umowa. Mam taką osobę w strukturze, z dwoma bezpośrednimi Partnerami z USA pracujemy nad zakończeniem zamówienia);
  • luty 19 000 hotspotów dla USA;
  • styczeń start Kanada;
  • przełom stycznia i lutego UK;
  • następnie Europa.

Jeśli w Twoje strukturze iHub Global są Partnerzy z USA to już możesz zarabiać Helium, nawet kiedy jeszcze nie ma iHubów w Europie.

Kiedy zamówione hotspoty docierają do Partnerów to następni aktywują się i zamawiają. Czyli jak masz wyjście na USA, Kanadę, UK to DZIAŁAJ !!!

Koszty

W związku z tym, że jeszcze nie podpisałem umowy i nie opłaciłem to podaję z wiadomości oficjalnych i prezentacji (skorygujemy na bieżąco).

99 USD voucher (??) plus dodatkowa antena (to akurat BARDZO WAŻNE, potwierdzam jako dyplomowany Technik Telekomunikacji Kolejowej, mało kto zdaje sobie sprawę jak dużą siec telekomunikacyjna jest na kolei).

18 USD/miesiąc abonament, który można zapłacić jednorazowo z góry, rzędu 400 USD.

Denominacja Helium

Społeczność Helium przegłosowała propozycję zmiany w projekcie: Helium Improvement Proposal (HIP) 39 ‘Redenomination‘. Zdecydowano o denominacji Helium, czyli „stare” Helium niedługo zamieni się na 1000 jednostek nowego Helium, których wartość jednostkowa będzie 1000 razy mniejsza. Oczekujemy tego w początkach 2022 r.

Wartość posiadanych aktywów w Helium nie zmieni się. Np.

1 „stare” Helium * 30 USD = 30 USD = 1000 jednostek nowego Helium * 0,03 = 30 USD

To jest dobra wiadomość dla Partnerów iHub Global, szczególnie dla tych, którzy będą kumulować Helium naliczane każdego miesiąca. Dlaczego? Z obserwacji historycznych danych wielu kryptowalut wynika, że są duże szanse na wzrosty właśnie od małych wartości:

z 0,03 USD do 0,30 USD (x10)

i dalej:

z 0,30 USD do 3 USD (kolejne x10)

Skąd mają się pojawić takie wzrosty? Z faktu, że rynek Internetu dla rzeczy rośnie bardzo dynamicznie oraz niska cena jednostkowa kryptowaluty przyciąga nowych inwestorów. Zarówno małych, dla których staje się możliwe kupienie 'większej’ ilości monet, jak i dużych inwestorów liczących na duże wzrosty wartości 'taniej’ kryptowaluty.

Odnośnie powyższego podejścia porównaj sytuację Bitcoina, Ethereum, Binance Coin na początku ich drogi.

Czy to zadziała?

Zobaczymy 😉 Co najmniej równie ważny, wg mnie, jest rozwój samego projektu i realizacja założonych celów w tym sieciowych i finansowych dla posiadaczy hotspotów iHub Global.

Start 2022

Generalnie jesteśmy w najlepszym miejscu i czasie jeśli chodzi o iHub Global. TO POCZĄTEK! Wykorzystaj Twoją szansę.

Polski kanał informacyjny o iHub Global (KryptoChemik.pl)

https://t.me/ihub_global_kch

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole iHubKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie iHub Global oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę