Gest Dobrej Woli od  5BillionSales 

(aktualizacja 2022-08-15)

Jeśli czas oczekiwania na dostarczenie Twojej Reklamy GTS przekroczył więcej niż 21 dni przy statusie 9B, 5BS załaduje do Twojej Agencji Reklamowej GTAgency 9 darmowych Pakietów Startowych GWG (Good Will Gesture – Gest Dobrej Woli), które możesz sprzedać nowym reklamodawcom po 269 USD każdy. Każdy pakiet startowy może dostarczyć 1x 155 000 USD, reklamodawca płaci za usługę 34% po dostarczeniu sprzedaży. Zachowujesz 269 USD za te Pakiety Startowe GWG jako dodatkową prowizję od sprzedaży reklam. Agencja Reklamowa GTAgency i Pakiety Startowe są dla Ciebie bezpłatne, a 5BS nadal odpowiada za dostarczenie sprzedaży.

Pakiety Startowe GWG zostaną automatycznie załadowane do Twojego biura online GTAgency https://5billionsales.com/gtagency (CCH: tak, już są 2022-08-14).

Pakiety startowe GWG będą wypłacać prowizję Twojemu Sponsorowi i upline po ich sprzedaży.

Dla wyjaśnienia, jeśli masz 3 Reklamy GTS oczekujące na na statusie 9B ponad 21 dni, otrzymasz 27 darmowych Pakietów Startowych.

Twoje biuro online GTAgency zostanie wkrótce w pełni włączony (nowa data uruchomienia).

Jedyne autoryzowane źródła informacji o 5BillionSales to:

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę