KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Gest Dobrej Woli od  5BillionSales 

(aktualizacja 2022-08-15)

Jeśli czas oczekiwania na dostarczenie Twojej Reklamy GTS przekroczył więcej niż 21 dni przy statusie 9B, 5BS załaduje do Twojej Agencji Reklamowej GTAgency 9 darmowych Pakietów Startowych GWG (Good Will Gesture – Gest Dobrej Woli), które możesz sprzedać nowym reklamodawcom po 269 USD każdy. Każdy pakiet startowy może dostarczyć 1x 155 000 USD, reklamodawca płaci za usługę 34% po dostarczeniu sprzedaży. Zachowujesz 269 USD za te Pakiety Startowe GWG jako dodatkową prowizję od sprzedaży reklam. Agencja Reklamowa GTAgency i Pakiety Startowe są dla Ciebie bezpłatne, a 5BS nadal odpowiada za dostarczenie sprzedaży.

Pakiety Startowe GWG zostaną automatycznie załadowane do Twojego biura online GTAgency https://5billionsales.com/gtagency (CCH: tak, już są 2022-08-14).

Pakiety startowe GWG będą wypłacać prowizję Twojemu Sponsorowi i upline po ich sprzedaży.

Dla wyjaśnienia, jeśli masz 3 Reklamy GTS oczekujące na na statusie 9B ponad 21 dni, otrzymasz 27 darmowych Pakietów Startowych.

Twoje biuro online GTAgency zostanie wkrótce w pełni włączony (nowa data uruchomienia).

Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę