KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Forbes – aktywa cyfrowe ZENIQ dla każdego

ZENIQ to wyjątkowy ekosystem, ponieważ opiera się na zasadzie wysokiego bezpieczeństwa, co jest kluczowe dla przyspieszenia każdej sieci blockchain. To nie tylko inwestycja w produkty ZENIQ, ale także pomoc innym innowacyjnym pomysłom i projektom w branży, takim jak token Tupan, a wiele innych jest już w trakcie realizacji.

Podstawowa filozofia ZENIQ opiera się na pełnej decentralizacji swojego ekosystemu, który składa się z własnego blockchain, tokenów, ZENIQ Hubów, aplikacji ZENIQ, monet ZENIQ, kart debetowych ZENIQ i giełdy ZENIQ.

Celem firmy jest uczynienie świata zasobów cyfrowych bardziej bezpiecznym i łatwo dostępnym dla wszystkich na świecie.

Jest to fuzja fiat-crypto, w której użytkownicy mogą wysyłać kryptowaluty, a odbiorca dostanie zamiast tego walutę fiat. Daje również możliwość inwestowania w polecane produkty i projekty na wczesnym etapie.

PS. DasCoin miał w swoim projekcie niektóre z powyższych propozycji … 6 lat temu. A zaczął je wdrażać skutecznie … 4 lata temu (miałem to w ręku i stosowałem). Wielu tego nie rozumiało a co niektórym bardzo to się nie podobało … M.in. dlatego nie ma DasCoin

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


icon Oświadczenie
**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę