Gwarantowana Sprzedaż  – tworzenie reklamy

⬇️⬇️⬇️ Bardzo Ważne WIADOMOŚCI ⬇️⬇️⬇️
Weryfikacja kont w  5BillionSales 
https://kryptochemik.pl/weryfikacje-kont-w-5billionsales

(aktualizacja 2022-09-03)

UWAGA: Od sierpnia 2022  5BS  zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Reklamy Standardowej (RS) oraz Gwarantowanej Sprzedaży (GTS). Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 


https://gtagency.kryptochemik.pl/

Kroki


1️⃣ KROK 1
– zamów Reklamę i zarezerwuj Gwarantowaną Sprzedaż

2️⃣ KROK 2 – przeglądaj, wybieraj i zarządzaj Twoimi ogłoszeniami

3️⃣ KROK 3 – twórz lub edytuj z łatwością Twoją Reklamę

4️⃣ KROK 4 – dodaj Gwarantowaną Sprzedaż do Twojej reklamy

Twoje zadania

Po podjęciu decyzji o uruchomieniu Gwarantowanej Sprzedaży, a przed jej wprowadzeniem do systemy $5B, Twoje zadania to:

1️⃣ Opłacenie reklamy 269 USD

  • USDT – aktywacja po potwierdzeniu transakcji przez blockchain, góra 5 min. Opłata, niezależnie od wielkości transakcji, 1 USDT;
  • Bitcoin – aktywacja po potwierdzeniu transakcji przez blockchain, najczęściej czas rzędu do kilkunastu minut. Opłaty mogą być rzędu 20-30 USD za transakcję.
  • przelewem bankowym, idzie kilka dni 3-10, firma macierzysta $5B jest w UK, bank Revolut Ltd. Z Europy do UK można użyć kartę (aplikację) Revolut, idzie jeden dzień roboczy. Revolut ma bardzo dobre kursy wymiany walut, karta działa praktycznie na całym świecie. POLECAM!

Link do założenia konta i zamówienia karty Revolut:
https://www.revolut.com/referral/jaceko6t

Uwaga: przy jednorazowym zakupie większej ilości Reklam Gwarantowanej Sprzedaży, max 8, cena jednostkowa spada:

2️⃣ Przygotowanie opisu biznesu (firmy). Max. 2500 znaków.

3️⃣ Przygotowanie słów kluczowych, oddzielonych przecinkami (dodatkowe spacje po przecinku niepotrzebne a liczą się jako znaki), powiązanych z danym biznesem i reklamowanym produktem. Max 200 znaków.

4️⃣ Przygotowanie krótkich hasłowych opisów, które będą na reklamie. Min. 2 po 30 znaków (może być dodatkowy trzeci) i min. 1 po 90 znaków (może być dodatkowy drugi).

5️⃣ Przygotowanie opisu produktu wybranego do reklamowania w $5B. Reklamujesz jeden produkt lub usługę!. Cenę netto produktu oraz Twoją prowizję od sprzedaży podajesz w USD.

6️⃣ Opcja ale zdecydowanie zalecana. Przygotowanie grafiki reklamującej produkt, najprawdopodobniej znajdziesz w materiałach reklamowych produktu:

  • kwadratowa;
  • prostokątna.

Przykłady

Kwadrat

Panorama

Możesz przystąpić do zdefiniowania Reklamy. System prowadzi Ciebie krok po kroku przez proces tworzenia Reklamy.

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę