Gwarantowana Sprzedaż  + programy abonamentowe

(aktualizacja 2022-06-20)

Tylko dla tych, którzy są w stanie pojąć, że nie ma górnej granicy …

Najwyższy potencjał zarobkowy, w perspektywie, mają programy abonamentowe podłączone pod Gwarantowaną Sprzedaż (GTS) w 5BillionSales. Po zakończeniu Gwarantowanej Sprzedaży masz zbudowany aktywny zespół, który dalej generuje dla Ciebie prowizję.

Renata Janczura, z którą bezpośrednio współpracuję (choć jest dwa poziomy nade mną):

Co do wielkich liczb

To jest tylko matematyka (biznes to matematyka). Jeśli za punkt wyjścia przyjąć dostarczenie Gwarantowanej Sprzedaży w wysokości 155 000 USD to dalsze wyliczenia są oparte na tym. Program abonamentowy pozwala na zwielokrotnienie zysków, które może być ogromne gdyż mówimy o dużej ilości Partnerów dostarczonych przez 5BillionSales (to jest ich zadania i za to mają płacone 34% od zysku netto).

Przy abonamencie, Partner podłącza kartę kredytową/debetową i co miesiąc (dopóki z tego nie zrezygnuje) jest pobierana opłata abonamentowa, z której Ty masz co miesiąc prowizję. I tak może być bardzo długo (latami) a obroty mogą rosnąć kiedy struktura się rozbudowuje.

Jeszcze przed powyższymi webinarami podłączyłem dwa programy stricte abonamentowe:

  • GVOGlobal Virtual Opportunities – hosting dla stron internetowych (z możliwością odsprzedaży i zachowania 100% przychodu), budowanie Twojej listy mailingowej (aktywa na przeszłość), zamiana potencjalnych klientów w sprzedaż, komplet niezbędnych narzędzi do generowania przychodów i zysków z Twojej witryny. Abonament miesięczny za TITANIUM RESELLER 44,95 USD.

https://cryptochemistnet.gogvo.com/reseller-hosting.php

Zobacz matematykę dla hostingu TITANIUM w GVO:

https://kryptochemik.pl/biznes/5billionsales/gwarantowana-sprzedaz-przykladowe-projekty/#gvo
  • Limbic ArcFizyka Kwantowa dla Zdrowia – jesteś energią i żyjesz w polu informacyjnym. InfoBoosty Limbic Arc to sposób na przekazanie informacji Twojemu ciału, tak aby mogło działać mądrzej i wracać do równowagi. Abonament miesięczny Limbic Arc 99 USD.

https://limbicarc.com/hodza

Kolejny podłączony projekt abonamentowy, jeden z omawianych na webinarach:

  • Nowsite – najszybszy i najłatwiejszy w historii system generowania leadów (Partnerów/Klientów do Twojego biznesu). Abonament miesięczny w Nowsite SalesFlow Challenge 49,50 USD (podstawa do prowizji 14,85 USD) + 4,95 USD (za obsługę programu afiliacyjnego, czyli możliwość zarabiania ze struktury).

„Leady są jak paliwo dla Twojej firmy. Im więcej masz, tym dalej zajedziesz.”

https://nowsite.kryptochemik.pl

Więcej szczegółów o projektach podłączonych pod GTS, wraz z matematyką GTS do nich, na stronie:

Skuteczność DZIAŁAŃ 5BS

Dwa przykłady:

  1. ZENIQ & Safir477 nowych rejestracji w ciągu dwóch i poł miesiąca (tu nie trzeba wykupić produktu przy rejestracji a masz zawsze prowizję 10% z bezpośredniego polecenia a właśnie takie dostarcza 5BS). Rejestracje na kontach, gdzie do tej pory nie było żadnych rejestracji od ponad 3 miesięcy. Tu nie ma sprzedaży, to nie są Klienci dostarczeni przez 5BS, to są przypadkowe, acz skuteczne, rejestracje kiedy system uczy się. To jest działanie Standardowej Reklamy i ew. sprzedaż z tego okresu nie wlicza się do prowizji za dostarczenie Gwarantowanej Sprzedaży.
  2. GVO – za prawie dwa miesiące 14520 unikalnych odsłon strony partnerskiej. To jest KOSMOS, nie do wygenerowania tradycyjnymi metodami marketingowymi. Dane nie od 5BS, nie od np. Analiz Google, tylko bezpośrednio z serwisu GVO. Znam i korzystam z tego serwisu od 6 lat.

Informacje z dwóch frontów 😉 2022-05-30

1️⃣ Pierwsza Reklama GTS z 28-go marca (ZENIQ & Safir) ma Status dostawy sprzedaży 8 – Automatyzacja.
Oczekiwana nota 21 dni przed dostawą Gwarantowanej Sprzedaży 2022-06-06.
Oczekiwany start dostawy Gwarantowanej Sprzedaży 2022-06-27 (90 dni od startu).

2️⃣ Druga Reklama GTS z 16-go kwietnia (GVOTITANIUM RESELLER) ma Status dostawy sprzedaży 6 – Kierowanie.
Oczekiwana nota 21 dni przed dostawą Gwarantowanej Sprzedaży 2022-06-25.
Oczekiwany start dostawy Gwarantowanej Sprzedaży 2022-07-16 (90 dni od startu).

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę