Gwarantowana Sprzedaż  + programy abonamentowe

⬇️⬇️⬇️ Bardzo Ważne WIADOMOŚCI ⬇️⬇️⬇️
Weryfikacja kont w  5BillionSales 
https://kryptochemik.pl/weryfikacje-kont-w-5billionsales

(aktualizacja 2022-09-03)

UWAGA: Od sierpnia 2022 5BS zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Gwarantowanej Sprzedaży. Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 

https://gtagency.kryptochemik.pl/

Tylko dla tych, którzy są w stanie pojąć, że nie ma górnej granicy …

Najwyższy potencjał zarobkowy, w perspektywie, mają programy abonamentowe podłączone pod Gwarantowaną Sprzedaż (GTS) w 5BillionSales. Po zakończeniu Gwarantowanej Sprzedaży masz zbudowany aktywny zespół, który dalej generuje dla Ciebie prowizję.

Co do wielkich liczb

To jest tylko matematyka (biznes to matematyka). Jeśli za punkt wyjścia przyjąć dostarczenie Gwarantowanej Sprzedaży w wysokości 155 000 USD to dalsze wyliczenia są oparte na tym. Program abonamentowy pozwala na zwielokrotnienie zysków, które może być ogromne gdyż mówimy o dużej ilości Partnerów Dostarczonych przez 5BillionSales (to jest ich zadania i za to mają płacone 34% od zysku netto).

Przy abonamencie, Partner podłącza kartę kredytową/debetową i co miesiąc (dopóki z tego nie zrezygnuje) jest pobierana opłata abonamentowa, z której Ty masz co miesiąc prowizję. I tak może być bardzo długo (latami) a obroty mogą rosnąć kiedy struktura się rozbudowuje.

Pierwsze uruchomione dwa programy stricte abonamentowe:

  • GVOGlobal Virtual Opportunities – hosting dla stron internetowych (z możliwością odsprzedaży i zachowania 100% przychodu), budowanie Twojej listy mailingowej (aktywa na przeszłość), zamiana potencjalnych klientów w sprzedaż, komplet niezbędnych narzędzi do generowania przychodów i zysków z Twojej witryny. Abonament miesięczny za TITANIUM RESELLER 44,95 USD.

Zobacz matematykę dla hostingu TITANIUM w GVO:

https://kryptochemik.pl/biznes/5billionsales/gwarantowana-sprzedaz-przykladowe-projekty/#gvo
  • Limbic ArcFizyka Kwantowa dla Zdrowia – jesteś energią i żyjesz w polu informacyjnym. InfoBoosty Limbic Arc to sposób na przekazanie informacji Twojemu ciału, tak aby mogło działać mądrzej i wracać do równowagi. Abonament miesięczny Limbic Arc 99 USD.

Kolejne podłączone projekty stricte abonamentowe:

  • Nowsite – najszybszy i najłatwiejszy w historii system generowania leadów (Partnerów/Klientów do Twojego biznesu). Abonament miesięczny w Nowsite SalesFlow Challenge 49,50 USD (podstawa do prowizji 14,85 USD) + 4,95 USD (za obsługę programu afiliacyjnego, czyli możliwość zarabiania ze struktury).

„Leady są jak paliwo dla Twojej firmy. Im więcej masz, tym dalej zajedziesz.”

https://nowsite.kryptochemik.pl

Więcej szczegółów o projektach podłączonych pod GTS, wraz z matematyką GTS do nich, na stronie:

Skuteczność DZIAŁAŃ 5BS

Dwa przykłady:

  1. ZENIQ & Safir477 nowych rejestracji w ciągu dwóch i poł miesiąca (tu nie trzeba wykupić produktu przy rejestracji a masz zawsze prowizję 10% z bezpośredniego polecenia a właśnie takie dostarcza 5BS). Rejestracje na kontach, gdzie do tej pory nie było żadnych rejestracji od ponad 3 miesięcy. Tu nie ma sprzedaży, to nie są Klienci dostarczeni przez 5BS, to są przypadkowe, acz skuteczne, rejestracje kiedy system uczy się. To jest działanie Standardowej Reklamy i ew. sprzedaż z tego okresu nie wlicza się do prowizji za dostarczenie Gwarantowanej Sprzedaży.
  2. GVO – za prawie dwa miesiące 14520 unikalnych odsłon strony partnerskiej. To jest KOSMOS, nie do wygenerowania tradycyjnymi metodami marketingowymi. Dane nie od 5BS, nie od np. Analiz Google, tylko bezpośrednio z serwisu GVO. Znam i korzystam z tego serwisu od 6 lat.

Informacje z dwóch frontów 😉 2022-05-30

1️⃣ Pierwsza Reklama GTS z 28-go marca (ZENIQ & Safir) ma Status dostawy sprzedaży 8 – Automatyzacja.
Oczekiwana nota 21 dni przed dostawą Gwarantowanej Sprzedaży 2022-06-06.
Oczekiwany start dostawy Gwarantowanej Sprzedaży 2022-06-27 (90 dni od startu).

2️⃣ Druga Reklama GTS z 16-go kwietnia (GVOTITANIUM RESELLER) ma Status dostawy sprzedaży 6 – Kierowanie.
Oczekiwana nota 21 dni przed dostawą Gwarantowanej Sprzedaży 2022-06-25.
Oczekiwany start dostawy Gwarantowanej Sprzedaży 2022-07-16 (90 dni od startu).

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę