Gwarantowana Sprzedaż  – Dostarczanie

⬇️⬇️⬇️ Bardzo Ważne WIADOMOŚCI ⬇️⬇️⬇️
Weryfikacja kont w  5BillionSales 
https://kryptochemik.pl/weryfikacje-kont-w-5billionsales

(update 2022-09-03)

UWAGA: Od sierpnia 2022  5BS  zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Reklamy Standardowej (RS) oraz Gwarantowanej Sprzedaży (GTS). Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 


https://gtagency.kryptochemik.pl/

To nie są wyświetlenia:
„Po prostu dostarczamy sprzedaż”!
90 dni + 10÷30

Ważne informacje odnośnie Dostarczania Gwarantowanej Sprzedaży znajdziesz na stronach 5BillionSales:

https://5billionsales.com/refer-and-earn#affiliate_gts

„Gwarantowana sprzedaż to umowa między 2 stronami – Twoim poleconym i 5B. Wymagane jest aby Twój polecony zadeklarował zgodę na przekazanie nam 34% zysku netto ze sprzedaży oraz zaakceptował umowę Gwarantowanej Sprzedaży, która jest wstępnie zaakceptowana przez 5B. Niniejsza umowa jest uzgadniana elektronicznie w momencie opublikowania Reklamy Gwarantowanej Sprzedaży.”

„Publikacja następuje, gdy Gwarantowana Sprzedaż rozpoczyna proces po dokonaniu płatności i uzgodnieniu Gwarantowanej Sprzedaży. Dostawa sprzedaży zwykle rozpoczyna się 90 dni po opublikowaniu i  trwa 7-10 dni . Przed dostawą większość Reklam otrzyma standardowe wyświetlenia, kliknięcia i sprzedaż, jednak nie jest to częścią dostawy Gwarantowanej Sprzedaży.”

„Po dokonaniu płatności (za pierwszą dostawę) rozpoczynamy drugą dostawę, która zajmie 60 dni, a następnie trzecią dostawę, która również zostanie dostarczona za 60 dni. Jeśli nie dostarczymy, nowa dostawa zostanie dodana jako czwarta, ale wszystkie dostawy zostaną zrealizowane w ciągu 12 miesięcy, czyli do zakończenia umowy Gwarantowanej Sprzedaży.”

„Jeśli polecony anuluje zamówienie przed dostawą, zostanie wypłacony pełny zwrot kosztów za Gwarantowaną Sprzedaż.”

Przykład

Prawdopodobny przebieg czasowy dla Gwarantowanej Sprzedaży:

  • 2022-05-22 Publikujesz Gwarantowaną Sprzedaż. Jeszcze trwa Oferta Ograniczona Czasowo za 269 USD.
  • 2022-07-30 Nota 21 dni od $5B o Dostawie GS za 21 dni.
  • 2022-08-20 Start Dostarczania GS. DOPIERO TU SĄ DOSTARCZANI KLIENCI, KTÓRZY KUPUJĄ!
  • 2022-08-30 Koniec Dostarczania GS. Już wiesz czy to działa i czy masz Gwarantowaną Sprzedaż z zyskiem netto 155 000 USD.
  • 2022-08-31 Możesz już zapłacić (z dołu, Oferta Ograniczona Czasowo) prowizję 34% od zysku netto – 52 700 USD na konto bankowe $5B w UK (Bank Revolut). Pieniądze ze sprzedaży są w Twojej dyspozycji!
  • Po zapłacie pierwszej prowizji rusza druga dostawa, 60 dni.
  • Po zapłacie drugiej prowizji rusza trzecia dostawa, 60 dni.
  • Płacisz trzecią prowizję 34% od zysku netto.

Dodatkowe informacje

Fragment z e-maila od $5B Gwarantowana Sprzedaż aktualizacje/zmiany, 2022-04-28:

„Nasz zespół ds. zarządzania reklamami doświadczał ostatnio pewnych emocji klientów, od skrajnego niepokoju przed dostawą, do paniki, gdy to się dzieje, a następnie uniesienia.”

Zobacz więcej ważnych nowości o Gwarantowanej Sprzedaży i nie tylko:

https://5billionsales.com/emails/8927

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę