KryptoChemik.PL

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

Baza wiedzy ZENIQ & SAFIR

SAFIR przeszedł na XERA
https://kryptochemik.pl/przejscie-z-safir-na-xera

Informacje odnoszące się do SAFIR i w dużej mierze do ZENIQ, mają już znaczenie historyczne.
Kontynuacji oraz nowych możliwości szukaj pod hasłami XERA, KMINTINGS i KMall.


(aktualizacja 2023-03-10)

Informacje zebrane z oficjalnych stron ZENIQ i SAFIR.

Co jest specjalnego w ZENIQ Technologies ?

ZENIQ Technologies zapewnia swoim klientom unikalny ekosystem, który w bezproblemowy sposób połączy Twój portfel kryptograficzny z kontem IBAN. Możesz przechowywać i uzyskiwać dostęp do wszystkich swoich aktywów fiat i kryptowalut w ekosystemie za pośrednictwem swojego ZENIQ HUB, który przechowujesz bezpiecznie w Twoim domu.

Kto stoi za ZENIQ?

Jesteśmy zespołem entuzjastów kryptowalut oraz technologii finansowych (FinTech), którzy dostrzegają wartość dodaną technologii Blockchain w życiu codziennym. Zajmujemy się blockchainem od około dziesięciu lat i pierwotnie wywodzimy się z różnych biznesów i ekspertyz, które wzajemnie się uzupełniają. Naszym celem jest włączenie technologii kryptograficznej do głównego nurtu w każdej dziedzinie biznesu.

Czy ZENIQ jest bezpieczny?

W przypadku ZENIQ naszym głównym celem jest zachowanie prywatności i maksymalizacja bezpieczeństwa dzięki naszemu ZENIQ HUB i naszej unikalnej technologii ochronnej. Wszystkie usługi stron trzecich do uwierzytelniania wieloskładnikowego zostały wyeliminowane.

Dla kogo ZENIQ?

Proste i jasne: dla każdego!

Co oznacza Hub „01”?

Każdy, kto kupił ZENIQ Hub „01” otrzyma opcję bicia monet ZENIQ. Im wcześniej kupisz ZENIQ Hub „01”, tym wcześniej zaczniesz bić, a tym samym otrzymasz więcej monet ZENIQ. Opcja wybijania nie dotyczy ZENIQ Hub „02”.

Z czego początkowo zbudowany jest ekosystem ZENIQ i co będzie dalej?

Początkowo ZENIQ składa się z monety ZENIQ i ZENIQ Hub. Z czasem będą dodawane dodatkowe unikalne usługi. Giełda kryptograficzna do handlu wszelkiego rodzaju aktywami, integracja FIAT i SEPA, interfejsy płatności b2b i b2c oraz jednorazowe usługi, którymi nadal chcemy zaskakiwać naszych klientów, w zależności od licencji wydanych przez władze

Czy ZENIQ Coin będzie można handlować na giełdzie?

Ponieważ ZENIQ Coin jest monetą zdecentralizowaną, każdy dostawca może ją wymieniać niezależnie, bez żadnych pytań do ZENIQ Technologies. Co więcej, moneta ZENIQ (ZENIQ) jest faktycznie notowana na Uniswap i będzie notowana na ZENIQ Exchange. Ponieważ podział zysków jest mierzony na podstawie monety ZENIQ, celem monety ZENIQ nie jest bycie monetą płatniczą, „ZENIQ” można postrzegać jako aktywa.

Co jest takiego specjalnego w Giełdzie?

Zasadniczo ZENIQ Exchange będzie miał kilka unikalnych funkcji, które koncentrują się na korzyściach dla klienta. W porównaniu do innych rynków, opłaty transakcyjne ZENIQ będą bardzo niskie. Użytkownicy posiadający ZENIQ mogą z nich korzystać po obniżonej opłacie. Jedną z głównych cech giełdy będzie bezproblemowa integracja FIAT jako łącza IBAN, które umożliwi transakcje SEPA. Wypłaty nie będą obciążone żadnymi opłatami, a ZENIQ Hub zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo. Ponadto naszym głównym celem jest udostępnienie giełdy mobilnej dla wszystkich funkcji.

Co to jest moneta ZENIQ?

ZENIQ Coin to nowa moneta, która została stworzona za pomocą blockchain ZENIQ, aby wspierać ekosystem finansowy jako środek dzielenia się zyskami poprzez wartość dodaną generowaną przez ZENIQ Exchange. Jednocześnie moneta ZENIQ będzie również wykorzystywana w przyszłości do realizacji rzeczywistych i dochodowych projektów ZENIQ, z dodatkowym notowaniem na innych międzynarodowych platformach wymiany. Oczekiwany rozwój wartości monety ZENIQ jest zatem powiązany nie tylko z podziałem zysków na giełdzie ZENIQ, ale także z przyszłymi projektami ZENIQ oraz jako środek płatności za produkty i usługi w ekosystemie ZENIQ

Jak zamówić ZENIQ Hub?

ZENIQ Hub można wygodnie kupić wyłącznie za pośrednictwem licencjonowanych i certyfikowanych partnerów dystrybucyjnych. Wszystkie wymagane informacje są gromadzone podczas procesu składania zamówienia na stronach internetowych partnerów.

Co się stanie, jeśli mój ZENIQ HUB zostanie uszkodzony lub zgubiony?

Gdy uruchomisz ZENIQ Hub po raz pierwszy, otrzymasz tak zwane słowa-ziarna (Seeds), czyli słowa do przywrócenia ZENIQ Hub. Należy je zapisać i przechowywać w bezpiecznym miejscu. Dokładnie z tymi informacjami, w przypadku utraty lub uszkodzenia, możesz uruchomić swój nowy ZENIQ Hub. Ponieważ słowa-ziarna nie są znane nawet samemu ZENIQ, jako klient jesteś odpowiedzialny za prawidłowe przechowywanie tych informacji.

Jak można zapłacić za Hub?

Za Hub można zapłacić w EUR, USD, AED lub wybranymi kryptowalutami, w zależności od lokalizacji licencjonowanego partnera dystrybucyjnego.

Dlaczego ZENIQ Hub jest bezpieczny?

W przypadku klasycznych portfeli klucz prywatny, czyli dostęp do Twoich monet i aktywów, jest przechowywany przez samego usługodawcę. Jak dokładnie działa przesyłanie danych i przechowywanie, często nie jest oczywiste. ZENIQ Hub generuje klucz prywatny i Twoje słowa-ziarna (Seeds) przy pierwszym uruchomieniu. Tylko Ty możesz je zobaczyć lokalnie, sam ZENIQ nie ma dostępu do Twoich kluczy. Twoja aplikacja ZENIQ oraz ZENIQ Exchange łączą się przez ZENIQ Hub. W ten sposób Twój ZENIQ Hub jest dla Ciebie centralnym Hubem i tylko Ty masz dostęp do niego i do przechowywanych w nim słów-ziaren (Seeds).

Czy mam gwarancję na ZENIQ HUB?

Oczywiście, jeśli masz problemy z ZENIQ HUB, prosimy o natychmiastowy kontakt z office@zeniq.com. Chętnie Ci pomożemy.

Co jest specjalnego w rozwiązaniach płatniczych ZENIQ?

ZENIQ umożliwia prostą integrację i akceptację płatności w różnych walutach i technologii kryptograficznej dla wszystkich sklepów internetowych i usług internetowych. Offline ZENIQ połączy się z firmami POS (punktami sprzedaży). Ponadto opracowano interfejs (API) do prostego i trwałego łączenia bankomatów. Wreszcie powstaje sposób na połączenie całego świata finansów za pomocą prostej i zrozumiałej aplikacji. Zobacz ZENIQ jako rodzaj PayPala w świecie blockchain.

Po darmowej rejestracji w SAFIR możesz pobrać prezentację projektu w wielu językach: menu >> Mediacenter. W menu >> Support >> Helpcenter znajdziesz bardzo dużo dodatkowych informacji. Biuro online SAFIR jest tak skonstruowane, że praktyczne do większości funkcji masz odnośnik do pomocy, kliknij Need help?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę