200 tokenów  AVINOC  jako darmowa zachęta

❇️ KILKA PODSTAWOWYCH AKTUALIZACJI

W nadchodzących dniach i tygodniach możemy spodziewać się kilku podstawowych aktualizacji. Są one związane nie tylko z ulepszeniami funkcjonalnymi biura online SAFIR, ale także z dodatkowymi aktywacjami usług od naszego partnera produktowego ZENIQ Technologies dla działu produktów Blockchain-Tech.


❇️ WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STAKINGU

W szczególności możemy spodziewać się ekspansji w kategorii Blockchain-Tech związanej z tzw. „Wskazówkami Stakingowymi”. Podstawowe funkcje związane z wprowadzeniem wskazówek do stakingu zostały już przetestowane i będą w zasadzie gotowe do użycia zgodnie z planem. ALE: Przy pierwotnie planowanych podstawowych funkcjach nie powinno to wystartować teraz!
Zostaną wprowadzone pewne punkty strategiczne, które z pewnością przyniosą naszej społeczności w przyszłości jeszcze więcej radości niż do tej pory zakładano. Jednak wymaga to dodatkowego programowania, które zajmie jeszcze trochę czasu. W związku z tym uruchomienie Wskazówek Stakingowych nastąpi nieco później czyli w marcu.
Ze względu na ogromną wartość dodaną dla społeczności, która będzie wynikać z tego dodatkowego programowania, jesteśmy gotowi poczekać trochę dłużej na aktywację wskazówek dotyczących stakingu. Gdybyśmy mogli w tym momencie zakomunikować, co dokładnie te wartości dodane oznaczają dla nas wszystkich, jesteśmy pewni: wszyscy entuzjastycznie by się zgodzili!


❇️APLIKACJA ZENIQ

Ponieważ obecnie trwają prace nad licznymi ulepszeniami funkcjonalnymi aplikacji ZENIQ, co jakiś czas mogą pojawiać się ograniczenia funkcjonalne. Np. funkcjonalność w wersji iOS dotycząca wysyłania ETH lub AVINOC z aplikacji ZENIQ. W najbliższych dniach i tygodniach pojawią się aktualizacje aplikacji. Dlatego ważne jest, aby zawsze pobierać lub instalować najnowszą wersję aplikacji.

WAŻNE:

Aplikacja jest zarówno wyświetlaczem, jak i kluczem dostępu do wartości cyfrowych. Nie są one jednak przechowywane w aplikacji. Wszystkie zasoby cyfrowe są zawsze w blockchain. Dlatego nic nie może zostać utracone, nawet jeśli wystąpi tymczasowy błąd wyświetlania lub tymczasowe ograniczenie funkcjonalności aplikacji.


❇️ ZACHĘTY

Aby wprowadzić nas w dobry nastrój na nadchodzące zmiany, wszyscy klienci i partnerzy, którzy zdecydują się na zakup Hubów (ZENIQ Hub z dostawą lub Safir Minting Hub na serwerze, in-housing) lub już zdecydowali się na to od 1 lutego 2022 r., mogą spodziewać się czegoś wyjątkowego:

Za każdy zakupiony pełny Hub (pełny masternode) otrzymasz również 200 tokenów AVINOC jako darmową zachętę (zachęta obowiązuje do odwołania)!

Każdy, kto zdecyduje się na zakup udziałów w Hubach masternode (Safir Minting Share) w okresie motywacyjnym (lub już to zrobił od 1 lutego), otrzyma odpowiednią proporcjonalną liczbę tokenów.

Jeden rok do 2022-02-24

Czy patrząc na powyższy 👆 wykres ceny tokena AVINOC warto go mieć teraz?

Czy wiesz, że …?
Cena tokenów  AVINOC  zaczęła rosnąć po migracji projektu na blockchain ZENIQ.

Kiedy obowiązuje promocja?

Od 1 lutego 2022 roku (wstecznie) do odwołania.

Bardziej szczegółowy opis w biurze online SAFIR!
🚀
Oto fenomenalny rok 2022!
💎.

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SafirKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & Safir oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.
Poniższa strona (ze specjalnym linkiem dla Ciebie) może być używana z Twoim linkiem polecającym (i ew. Twoimi danymi kontaktowymi) za darmo, kiedy jesteś moim bezpośrednim poleconym (prace w trakcie).
https://zeniq.kryptochemik.pl
Zapytaj Admina o ofertę handlową dla pozostałych.

Oświadczenie

**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektu, prezentacji firmowych i partnerskich oraz mojej pracy nad projektem. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę