KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

2 lata w ZENIQ & SAFIR. Wielkanoc 2023

Dlaczego od 2021 r. jestem w ZENIQ & SAFIR? i intensywnie z tym pracuję?

Wolność to jedno z najważniejszych pojęć dla ludzi (nie wszyscy są ludźmi, niektórzy są np. obywatelami i/lub niewolnikami). Jest ona systematycznie nam zabierana i to jawnie w ostatnich latach. Historia, którą znamy z okresu trwania naszego życia, wyraźnie to pokazuje. Wcześniejsza z podręczników historii tzw. „ministerstwa edukacji” też, choć „prawda” tam zawarta jest pod dużym znakiem zapytania (bardzo dyplomatyczne ujęcie …).

Dlaczego tak się dzieje?

1. Warunki powszechnego dobrobytu. Nie można im zaprzeczyć (choć nie są dla wszystkich), spowodowały rozleniwienie, nie ma bodźców do walki o lepsze jutro, do szukania lepszych rozwiązań. Z jednej strony jest to dziwne, gdyż jest tak wiele rzeczy, które można ulepszyć. Z drugiej strony nie jest to dziwne, gdyż komunistyczne programy socjalne (na których komuniści zarabiają), zabijają jakąkolwiek inicjatywę oraz przedsiębiorczość (podstawę rozwoju).

2. Żywność. Od tysiącleci nastąpiła zmiana modelu odżywiania na tzw. pastwiskowy. Czyli większość ludzi je to co kiedyś jadły zwierzęta hodowlane. To oznacza bardzo duży udział węglowodanów w diecie a to one są przyczyną miażdżycy i wielu chorób przewlekłych. Oczywiście „ministerstwo chorób” nie wiadomo dlaczego nazywane „ministerstwem zdrowia”, wraz z przemysłem przetworzonej żywności oraz farmaceutycznym (big pharma), lansują zupełnie inny model. I nie jest to trudne do zrozumienia dlaczego. Jeśli nie ma chorych, „ministerstwo chorób” jest zbędne, przemysł przetworzonej żywności jest zbędny, przemysł farmaceutyczny jest zbędny …

3. Powszechna kontrola wszystkiego co dotyczy tzw. zwykłego śmiertelnika, czyli tak naprawdę niewolnika. Kontrolowane jest przemieszczanie, jedzenie, zachowania niezgodne z tzw. „normami społecznymi” ustanawianymi przez „gady” uzurpujące sobie prawo do władzy nad innymi. Cóż, skoro nie ma oporu a lata 2020-2022 to potwierdziły (PLANdemia), to proces postępuje coraz szybciej.

4. Środki płatnicze, które zastąpiły prawdziwy pieniądz a więc taki, którego nie można stworzyć z niczego jak to robią banki i system finansowy przejęty od dawna przez jedną z nacji uzurpującą sobie prawo do bycia jedynym „narodem wybranym”. Prawdziwy pieniądz to np. złoto, którego nie można wydobyć więcej niż jest go w skali świata. Z najnowszych rozwiązań to niektóre z kryptowalut oparte o własny blockchain i mające zapisaną w kodzie ograniczoną ilość monet.

5. Ludzie nie myślą! Jesteś tym o czym myślisz, jeśli myślisz o niczym jesteś niczym. Myślenie to ciężka praca, zapewne dlatego tak niewielu ją podejmuje, woląc wygodne życie na koszt innych i … wpadając w pułapkę.

Wnioski

Powyższe punkty są powiązane ze sobą bardzo ściśle. Nieprawidłowe odżywianie pociąga za sobą ułomny sposób myślenia oraz bierność w działaniach czyli akceptację zmieniającego się niekorzystnie status quo. Dodatkowo wytwarza chorujące społeczności. Środki płatnicze, które można skasować jedną głupią ustawą uchwalaną przez grupę gadów w środku nocy czy nad ranem, generują pełną zależność od tzw. rządu, który podlega tym, którzy pociągają za sznurki w skali świata.

Bazą dla pozytywnych zmian, tak samo jak dla zniewolenia, jest żywność. Od tego trzeba zacząć i o to toczy się teraz batalia. Wg mojej wiedzy i wieloletniego stosowania tylko Żywienie Optymalne wg badań i doświadczeń dra Jana Kwaśniewskiego daje bazę dla pełnego zdrowia oraz prawidłowego sposobu myślenia czyli odróżniania dobra od zła i podejmowania prawidłowych decyzji.

Nóż można użyć jako przydatne narzędzie ale też jako śmiercionośną broń. Tak samo jest z pieniędzmi. Kiedy systemy transakcyjne, oparte o masternody, są w naszych rękach i niezależą od widzi mi się tzw. rządów, wtedy możemy mówić o wolności i niezależnym rozwoju (w niektórych krajach instytucje rządowe są już prywatnymi spółkami i korporacjami zarejestrowanymi na giełdach, odprowadzającymi zyski do zewnętrznych właścicieli).

M.in. dlatego postawiłem w 2021 roku na ZENIQ & SAFIR z własnym blockchainem ZENIQ i ekosystemem, który rozwija się zgodnie z założeniami. Na poniższej świątecznej ilustracji jest tylko wycinek możliwości tego przedsięwzięcia.

To tylko część z możliwości jakie już dostarcza ekosystem ZENIQ oraz Marketing Rekomendacyjny SAFIR.

.

A co jeśli to rozwiązanie nie spełni moich (naszych) założeń? Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwolą na ocenę następnych projektów i/lub stworzenie własnego projektu …

Dodatkowe materiały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę