KryptoChemik.pl

Kryptowaluty, technologia blockchain, ...

100% zysków z giełdy ZENIQ Exchange

Oficjalne ogłoszenie o giełdzie ZENIQ Exchange i monecie ZENIQ z dnia 2021-06-06

Zrównoważony i długoterminowy projekt jest tak silny, jak jego społeczność. Z tego powodu w ZENIQ Technologies zdecydowaliśmy, że nie tylko 100% wszystkich monet ZENIQ będzie ZAWSZE własnością społeczności, ale także, że nadchodzące zyski z naszej giełdy ZENIQ Exchange zostaną rozdzielone do naszej społeczności maksymalnie do 100% (pierwotnie 30%). Oznacza to, że moneta ZENIQ reprezentuje pełny udział w zyskach z giełdy ZENIQ Exchange, czyli otrzymuje dodatkową realną wartość z handlu na pozostałych krypto i fiat. Tym samym będziemy jednym z pierwszych projektów na rynku, który zrealizuje podstawową filozofię pełnej decentralizacji dla naszego ekosystemu ZENIQ, na którą składają się blockchain, moneta ZENIQ oraz giełda ZENIQ Exchange.

Wideo Dyrektora Generalnego ZENIQ Technologies, Erwina Dokter (English):

Filozofią naszej firmy jest decentralizacja i tym posunięciem z wielkim entuzjazmem kontynuujemy naszą podróż w tym kierunku. Zawsze pamiętaj, że nasza podróż dopiero się rozpoczęła!

Czy wiesz, że …?
*  Po rejestracji w naszym zespole SAFIRKryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie ZENIQ & SAFIR oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

UWAGA: Wykładnią aktualnej wiedzy o tym przedsięwzięciu są materiały prezentowane w Twoim biurze online SAFIR.


icon Oświadczenie
**  Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją obecną wiedzą i doświadczeniem.

Ryzyko a zysk

Każdy biznes i nowe możliwości wiążą się z ryzykiem. Im większy nakład (zasoby, praca), tym większe ryzyko ale i możliwy większy potencjalny zysk.
Ryzykiem są też utracone możliwości.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę